Z naturą za pan brat

Jeśli masz ochotę wyrwać się na chwilę z wszechobecnego pośpiechu współczesnego życia i chciałabyś stworzyć spokojną przystań w swoim domu, nie musisz już dłużej tylko o tym marzyć. „Z naturą za pan brat” to jeden z najmodniejszych trendów przyszłego roku, który zachęca nas do wypełnienia naszego najbliższego otoczenia naturalnym poczuciem swobody i przestrzeni.

Bliżej natury

Jeśli potrafisz zachwycić się potęgą przyrody, ale jednocześnie szukasz poczucia bezpieczeństwa, przekonasz się, że połączenie tych elementów jest możliwe w Twoim domu. Wykorzystując odpowiednio kolory i stylistykę, łatwo można naśladować „wielką naturę”, zarazem tworząc ciepłe i przyjemne przystanie, w których będzie można na chwilę zapomnieć o trudach codziennego życia.

Planeta Ziemia

Bogate ziemiste kolory ochry, brązowej sepii i pomarańczowej sjeny potrafią uchwycić klimat spalonej słońcem pustyni w Arizonie – potężnej i obezwładniającej, a jednocześnie niezwykle pięknej. Spróbuj zatem wypróbować te kolory w swoim domu, aby uzyskać poczucie przestrzeni i wolności. Znajdziesz je na palecie Dulux Kolory Świata. Do przełamania efektu dużego pomieszczenia świetnie nadaje się namalowany ekran lub stworzenie iluzji niskiego muru. Do tak pomalowanej ściany przystaw wygodną sofę, usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zapomnij o codzienności.

Kolory na zdjęciu