Gra wzorami

Ten piękny efekt ma swoje źródło w dwóch aktualnych trendach ze świata wystroju wnętrz: marmurkowaniu i wykorzystywaniu warstw. Tutaj bloki w odcieniach jasnofioletowych i żółtych tworzą współczesną interpretację klasycznych marmurowych powierzchni, nie stawiając sobie oczywiście za cel imitowania prawdziwego marmuru. Warstwy gryzących się ze sobą kolorów ułatwiają uzyskanie wrażenia głębi.

Efektowny element

Aby uzyskać podobny efekt, musisz najpierw odłożyć miarkę, ponieważ w tym trendzie chodzi przede wszystkim o indywidualne, ręcznie stworzone efekty malarskie. Przekonasz się, że Twoje oczy w naturalny sposób będą skupiać się na ruchu namalowanego wzoru i efekcie przechodzenia jednego koloru w drugi.

Zderzenie kolorów

Spróbuj połączyć ze sobą jasnofioletowy, miodowy i żółty cytrynowy z głębokimi odcieniami grafitowego czy atramentowego, a następnie dodaj do nich różowe i blado-zielonkawo-niebieskie akcesoria.

Jeśli jednak bliższy jest Ci inny styl, zastąp pastelowe dodatki prostymi meblami z ciemnego drewna, co podkreśli ogólny wyraz i nada pokojowi dorosłego klimatu.

Kolory na zdjęciu