Stwórz klimat, którym będziecie cieszyć się oboje

Czy Twój styl znacznie różni się od gustu Twojego partnera? Może jedno z Was lubi piękne kobiece odcienie, a drugie jest fanem klimatu oddającego męski charakter? Nie pozwól, aby te różnice stanęły Wam na drodze do stworzenia wnętrza, które spodoba się Wam obojgu – jeden z najmodniejszych trendów dekoratorskich na rok 2015 odnosi się właśnie do różnic pomiędzy nami, choć jednocześnie zapewnia harmonię wyrazu.

Odrzuć schematy

Efekt tego trendu uzyskasz poprzez łączenie kolorów męskich i kobiecych w zaskakujący sposób. Ciemne i zmysłowe odcienie, jak np. khaki, szary i morski, świetnie komponują się z jaśniejszymi kolorami śliwki, pudrowym różowym i kremowym. Takie zestawienie tradycyjnie męskich i kobiecych barw nada sypialni klasycznego i eleganckiego wyrazu.

Różnice są ciekawe

Wyróżniając akcesoria, podkreślasz znaczenie, jakie mają dla Ciebie. Tutaj nad wezgłowiem swoje miejsce znalazły oddzielne portrety jego i jej. Możesz także dodać kwiaty na stoliku nocnym w jasnoróżowym kolorze, a obok nich postawić świecę wypełniającą sypialnię męskim zapachem. Zestawiając ze sobą dwa różne style, które doskonale się uzupełniają, stworzysz oazę spokoju, w której przebywanie będzie dla każdego z Was czystą przyjemnością.

Kolory na zdjęciu