Już pełnoletni

Przyszedł czas, aby pożegnać się z cukierkowymi odcieniami różu i niebieskimi kolorami z dziecięcych lat – pastele wchodzą w dorosłość. W tym sezonie królują stonowane odcienie kolorów inspirowanych lodami włoskimi, np. sorbetowy pomarańcz lub cytryna i promienny róż.

Trzymające się z dala od słodkich odcieni kojarzonych z barwami wieku dziecięcego, te stonowane pastele są gwarancją świeżości salonu, wyrafinowania i stylowej atmosfery.

Świeże spojrzenie

Połącz ciepłe, neutralne kolory typu szampan i kość słoniowa z przyćmionymi pastelami, np. sorbetowym pomarańczem i promiennym różem, a Twój salon na nowo obudzi się do życia. Możesz także utworzyć punkt centralny z wykorzystaniem jakiegoś elementu, który już masz w salonie, np. kominka. Wystarczy, że pomalujesz go jednym odcieniem pastelowym, a następnie nałożysz warstwy innych barw z tej samej rodziny kolorów na ściany dookoła niego, a uzyskasz poczucie głębi.

Aby dodać całości nieco nowoczesnego wyrazu, sięgnij po metalowe akcesoria, np. miedziany świecznik lub stół z mosiężnym blatem.

Kolory na zdjęciu