Interesujący efekt warstw neutralnych kolorów

Uzyskanie wyrafinowanego zestawienia kolorystycznego jest naprawdę łatwe. Jeśli chcesz osiągnąć efekt głębi i ciekawych dla oka rozwiązań, pomaluj ściany kilkoma ciepłymi neutralnymi kolorami, na przykład ostrygowym i piaskowca, jak w tym salonie. Wykorzystanie mebli tapicerowanych i innych materiałów, takich jak jedwab i futro, jeszcze bardziej podkreśli różnorodność wystroju.

Spójny, nowoczesny styl

Jeśli lubisz nowoczesny styl, wystarczy dodać meble w zimnych neutralnych odcieniach złamanej bieli. Tutaj wypolerowana betonowa posadzka odbija światło, które rozchodzi się po całym pomieszczeniu, powiększając je optycznie. Kolor podłogi jest dodatkowo echem odcienia sufitu, co tworzy jedną spójną całość.

Eleganckie akcenty

Do ocieplenia większych pomieszczeń idealnie nadają się naturalne materiały, takie jak drewniane meble, bawełniane poduszki i miękkie wełniane narzuty.

Różne odcienie szarości i wielość materiałów podnoszą atrakcyjność wizualną tego pokoju, potwierdzając, że neutralne zestawienia kolorystyczne wcale nie potrzebują wyrazistych, mocnych kolorów. Jeśli jednak chciałabyś wprowadzić element kontrastu, sprytnym rozwiązaniem jest wykorzystanie kilku czarnych akcesoriów, które podkreślą elegancję wystroju.

Kolory na zdjęciu