Pokaż indywidualny styl

Uznawane niesłusznie za oklepane i mało wyraziste, neutralne kolory idealnie sprawdzają się w roli tła, na którym łatwo można wyrazić młodzieńczą osobowość. Paleta neutralnych kolorów pozwala na adaptację stylu i charakteru sypialni nastolatków poprzez wymianę zdjęć, obrazów na ścianach i mebli, co jest odzwierciedleniem coraz starszego wieku, nowych zainteresowań i pasji.

Komu potrzebne są zasady

Ta nowoczesna sypialnia stroni od jaskrawych kolorów, które z wiekiem mogą się znudzić, a zamiast nich zatopiona jest w palecie dwóch ciepłych i neutralnych barw, blado-zielonkawo-niebieskiej i brązowo-szarej. Tę subtelną kompozycję barw można z łatwością wykorzystać w roli płótna, na którym można umieścić ulubione zdjęcia, plakaty i kartki z magazynów młodzieżowych. Będzie ona także idealnym tłem dla ciekawych wzorów i urozmaiconej faktury poduch, dywaników oraz pościeli.

Dodaj trochę smaku

Jeśli chcesz dodać nieco wyrazistości neutralnym kolorom, wystarczy urozmaicić je akcentami kontrastujących barw. Spróbuj dodać do blado-zielonkawo-niebieskiego z brązowo-szarym domieszkę soczystego pomarańczu lub kanarkowej żółci na lampce przy łóżku czy fotelu przy biurku, a efekt miło zaskoczy Twoje oko.

Kolory na zdjęciu