Naturalna zieleń przyrody w domu

Miejsce sprzyjające twórczej pracy w domu to podstawa. Kluczem do niego jest stworzenie przestrzeni, która z jednej strony daje poczucie wyciszenia, ale z drugiej inspiruje do działania.

Zainspirowane naturalnymi krajobrazami, pokazane tu odcienie zieleni, brązu i neutralne kolory wspaniale się uzupełniają. Ta delikatna paleta głębokich odcieni zieleni i brązu jest źródłem spokoju, dzięki czemu uzyskamy poczucie ciszy i motywacji do pracy. Z drugiej strony pawia zieleń na suficie dodaje nieoczekiwanego dramatyzmu.

Strefy, które sprzyjają organizacji pracy

Aby utrzymać domowe biuro w czystości i porządku, warto wyodrębnić strefy służące do różnych zadań, np. miejsce do działań kreatywnych i praktycznych, czy też wygodny fotel do relaksu z dobrą książką w ręku, i wreszcie miejsce na biurko i komputer.

Akcesoria z naturalnych materiałów

Przedłużeniem naturalnego tematu wystroju biura domowego mogą być drewniane meble i akcesoria wykonane z naturalnych materiałów, np. tweedu, wełny i skóry. Uporządkuj biurko, ale otocz je inspirującymi obrazkami i przydatnymi akcesoriami biurowymi w eleganckich pojemnikach. Teraz usiądź wygodnie, zrelaksuj się i puść wodze kreatywności.

Kolory na zdjęciu