Jasnoniebieski sufit w salonie ze ścianami w neutralnym kolorze i dużymi oknami łukowymi
Rozpocznij nową opowieść z Inspirujący Błękit™

Rozpocznij nową opowieść z Kolorem Roku 2022 Dulux

Najlepszy sposób, aby odmienić swój dom? Nowe podejście do koloru. W połączeniu z Inspirujący Błękit™ — Kolorem Roku 2022 Dulux— paleta do otwartych przestrzeni zawiera wszystkie elementy potrzebne do odświeżenia wyglądu pomieszczenia…

Wykorzystaj dające wrażenie przestronności tony Kolor Roku Dulux, Inspirujący Błękit™, połącz je z delikatnymi bielami i ciepłymi neutralnymi barwami palety do otwartych przestrzeni, aby uzyskać idealne odświeżenie wyglądu pomieszczenia. Są to odcienie, które mogą stworzyć odświeżające tło w każdym pomieszczeniu — puste płótno, na którym możesz tworzyć w dowolny sposób. 

Stosowane samodzielnie lub w połączeniu kolory z palety do otwartych przestrzeni stanowią doskonały punkt wyjścia schematu dekoracyjnego, ponieważ pasują do wszystkiego. Neutralne, lekkie i dające wrażenie przestronności, mogą pomóc rozjaśnić każdą przestrzeń, czy to tradycyjną, czy nowoczesną; minimalnie umeblowane lub wypełnione eklektyczną mieszanką elementów. 

Aby zmienić swój dom w przestrzeń, w której możesz wykorzystywać nowe pomysły i nabrać wiatru w żagle, zapoznaj się z tymi inspirującymi sposobami wykorzystania kolorów do otwartych przestrzeni w całym domu...

1. Odśwież salon, wprowadzając do niego dwa kolory

Jasnoniebieski panel i rama okienna w salonie o ścianach w neutralnym kolorze

Stwórz zachęcające miejsce do rozmowy, tworząc relaksującą część wypoczynkową z odświeżającym obramowaniem Inspirujący Błękit™. Nie ma potrzeby trzymania się płaskich kolorowych elementów — łuk o delikatnej krzywiźnie uatrakcyjni pomieszczenie. Pomalowanie półek na biało lub jasny neutralny kolor sprawia, że można ustawić na nich wszystko — książki, kwiaty lub po prostu kolekcję ulubionych przedmiotów. 

Które kolory?

Inspirujący Błękit™ T0.10.70
Solidny Szary Beż FN.02.77
Nieskazitelna Biel GN.01.89
ON.00.83

2. Poszerz horyzonty swojej sypialni

Sypialnia pomalowana na kolor jasnoniebieski z drewnianym krzesłem i rzeźbą

Odtwórz uczucie bezkresnego nieba, malując sypialnię na niebiesko za pomocą Koloru Roku 2022 Dulux, Inspirujący Błękit™. Użycie jednolitego koloru na ścianach i suficie to sprytny sposób na zatarcie granic pomieszczenia i sprawienie, by było bardziej przestronne. Dodanie akcesoriów w naturalnych odcieniach i fakturach dopełni wygląd. 

Które kolory?

Inspirujący Błękit™ T0.10.70

3. Nadaj swojej kuchni nowy wygląd 

Biała kuchnia z niebieską częścią na ścianie

Pomalowanie kuchni na dające wrażenie przestronności, neutralne kolory z palety do otwartych przestrzeni sprawi, że będzie ona świeża, uniwersalna i łatwa do uzupełnienia akcesoriami. A dlaczego by nie dodać koloru do tej przestrzeni dzięki nowoczesnemu panelowi w Kolorze Roku Dulux, Inspirujący Błękit™? To nie tylko przyciągnie wzrok do zwykłych blatów ale także wypełni całe pomieszczenie energią i nowoczesnością. 

Które kolory?

Inspirujący Błękit™ T0.10.70
Nieskazitelna Biel GN.01.89

4. Zdefiniuj swoją przestrzeń roboczą za pomocą koloru

Miejsce do pracy z półkami umieszczonymi przy ścianie w neutralnych kolorach i niebieskim elementem po jednej stronie

Nałóż warstwę ciepłych i neutralnych kolorów z palety do otwartych przestrzeni, aby stworzyć idealną domową przestrzeń do pracy. Lekkie, dające poczucie przestronności i ciepłe kolory dobrze ze sobą współgrają i mogą tworzyć spokojne i nowoczesne tło dla każdego wyposażenia biurowego. Dodaj akcent Inspirujący Błękit™, aby ożywić wygląd. 

Które kolory?

Inspirujący Błękit™ T0.10.70
Solidny Szary Beż FN.02.77
ON.00.83

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...