Jadalnia ze ścianami w kolorze brzoskwiniowym, żółtym i słomkowym

Stwórz harmonijną, radosną przestrzeń z Kolorem Roku Dulux

Zainspirowane naturalnym gwarem i bioróżnorodnością łąk, prerii i pól dzikich kwiatów Kolory Energii mogą wnieść witalność i radość do każdego pomieszczenia w Twoim domu.

Nasza paleta Kolorów Energii czerpie inspirację z niezwykłych ekosystemów natury — pomyśl o cudownych łąkach, na których są trawy, dzikie kwiaty, motyle i pszczoły. Użyte w naszych domach żywe kolory z tej palety tworzą atrakcyjną, energetyczną przestrzeń, która wzbudza radość i zachęca do zabawy.

Odcienie Kolorów Energii są idealne do tworzenia śmiałych akcentów i nadania charakteru Twojemu domowi. Wykaż się kreatywnością, stosując geometryczne kształty, stwórz kontrast podzielonymi ścianami lub podkreśl punkty centralne pomieszczenia dzięki sprytnym blokom kolorów.

Wypróbuj te cztery radosne pomysły dekoracyjne z wykorzystaniem Koloru Roku 2023 Dulux, Cudownego Beżu, i dodaj do nich paletę Kolorów Energii. 

Udekoruj salon w stylu graficznym

 

Podejdź do salonu odważnie, łącząc kolory i bawiąc się efektami malarskimi; paleta Kolorów Energii polega przecież na mieszaniu i dopasowywaniu. Tutaj, okrąg namalowany w Cudowny Beż tworzy radosny, nieoczekiwany akcent na delikatnie różowej ścianie, dodając ciepła i promiennego charakteru.

Które kolory?

30YR 49/097 C2.06.68
50YY 49/191 G0.16.68 Cudowny Beż

Pastelowe różowe ściany w salonie z namalowanym złotym pierścieniem.

Stwórz kontrast w sypialni

 

Żywe, ale harmonijne, Kolorów Energii z dobrze do siebie pasują, więc możesz wykazać się kreatywnością, stosując podzieloną ścianę. Tutaj część zaznaczona delikatnym różem wyznacza obszar łóżka, podczas gdy reszta pokoju jest pomalowana na Kolor Roku 2023, Cudowny Beż. To połączenie, które tworzy zabawną, ciepłą i przyjazną przestrzeń.

Które kolory?

30YR 49/097 C2.06.68
50YY 49/191 G0.16.68 Cudowny Beż
90RR 28/245 B1.18.51

Widok przez drzwi do sypialni z pionową podzieloną ścianą w kolorze różowym i słomkowym.

Wnieś słońce do kuchni

 

Zainspirowane odcieniami, które można znaleźć na polu dzikich kwiatów Kolorów Energii dobrze się komponują i są łatwe do nałożenia. Tutaj połączenie Cudownego Beżu z głęboką żółcią ożywia kuchnię. 

Które kolory?

50YY 49/191 G0.16.68 Cudowny Beż
45YY 51/365 F8.31.69

Kuchnia z jasnożółtymi półkami

Przyciągaj uwagę blokami kolorów

 

Prosta technika bloku kolorów ułatwia wywołanie określonego wrażenia, a stosując dowolne odcienie z Kolorów Energii w połączeniu z Cudownym Beżem nie można się pomylić. W tym miejscu pracy pastelowe różowe schody subtelnie kontrastują ze ścianami i sufitem w Kolorze Roku. Dorze dobrane meble i dodatki w tym samym odcieniu różu stanowią doskonałe wykończenie.

Które kolory?

50YY 49/191 G0.16.68 Cudowny Beż
30YR 49/097 C2.06.68

Gabinet ze schodami pomalowanymi na pastelowy róż
Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...