Jasnoniebieska podłoga antresoli w pokoju w planie otwartym
Używanie kolorów do dzielenia przestrzeni mieszkalnej

Tworzenie uniwersalnego domu z Kolorem Roku Dulux

Elastyczne, wszechstronne domy potrzebują wnętrz, które pomogą im pełnić niezliczone role, od oazy spokoju przez dom dla rodziny po biuro. Paleta do biur nadaje się do tego idealnie. Wypróbuj tych czterech pomysłów na dekoracje, aby ułatwić sobie pracę w domu dzięki Kolorowi Roku Dulux, Inspirujący Błękit™ i kolorom z palety do biur.

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, stało się ważne, aby nasze domy były wielofunkcyjne — pełniły rolę biura, szkoły, restauracji, kina, świątyni — dlatego potrzebujemy kolorów, które mogą w tym pomóc. Paleta do biur — o radosnych, jasnych tonach — jest idealna do przestrzeni wielofunkcyjnej. Pozytywne i uzupełniające się, te odcienie świetnie współgrają z Kolorem Roku Dulux, Inspirujący Błękit™ i można je łączyć na wiele różnych sposobów. 

Odcienie do biur są idealne do tworzenia bloków kolorów, definiowania określonych stref w przestrzeni w planie otwartym oraz do wizualnego łącznia dwóch sąsiadujących pokojów. Mogą również dodać trochę osobowości, niezależnie od tego, czy są używane do pokrycia jednolitego, czy do zwracającego uwagę efektu malarskiego. Same lub w połączeniu te kolory mogą natychmiast ożywić Twoją przestrzeń. 

Najnowsze kolory z palety do biur są dostępne w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie internetowym w postaci farb o pojemnościach 0,9L, 2,18L oraz 9L.

Wypróbuj te cztery dynamiczne pomysły dekoracyjne z wykorzystaniem Koloru Roku 2022 Dulux, Inspirujący Błękit™ i palety do biur.

1. Stwórz wszechstronny salon

Żółte i jasnoniebieskie ściany w salonie z wnęką

Na tle nadającego wszechstronności Inspirujący Błękit™ kolory do biur doskonale nadają się do podkreślania elementów architektonicznych lub obszarów funkcjonalnych. Wyróżniona w słonecznym żółtym kolorze ściana z zagłębionymi półkami po obu stronach staje się centralnym punktem wygodnego salonu, oferując nowoczesną i uniwersalną przestrzeń do przechowywania książek, ceramiki, dokumentów i dzieł sztuki. 

Które kolory? 

G4.40.80
Inspirujący Błękit™ T0.10.70

2. Użyj koloru, aby nadać sypialni przestronności

Sypialnia w kolorze błękitnym z efektem zagłówka z bloku kolorów

Mądrze używaj kolorów w kompaktowej sypialni, aby przestrzeń wydawała się większa. Ściany pomalowane jasnym i nadającym przestronności kolorem Inspirujący Błękit™ sprawiają, że pokój wydaje się większy, a zagłówek pomalowany w jasnych kolorach palety do biur tworzy wspaniały element i nie zajmuje miejsca. Dzięki tym samym odcieniom zastosowanym przy wyborze pościeli i poduszek rezultat jest odświeżający, relaksujący i spójny. 

Które kolory?

D3.32.55 
G4.40.80 
Inspirujący Błękit™ T0.10.70
Vintage Miodowy E4.22.49
F6.55.44
S7.19.59

3. Pomaluj fronty

Zielony blat z różowym i pomarańczowym paskiem

Kiedy kuchnia jest jednocześnie biurem i pokojem zabaw, możesz nie chcieć, aby jej wygląd był czysto praktyczny. Wprowadź trochę koloru, aby poczuć się jak w miejscu, w którym cała rodzina może spędzać ze sobą czas — gotując, relaksując się lub bawiąc. Użycie pasów kolorów z palety do biur za szafkami to sprytny sposób na określenie przestrzeni użytkowej bez używania szkła lub płytek. Użyj farby odpornej na tłuszcz, takiej jak Dulux EasyCare Kuchnia i Łazienka, która jest odporna na codzienne zabrudzenia powstające podczas gotowania i nie blaknie podczas mycia. 

Które kolory?

D3.32.55 
B6.05.73 
Inspirujący Błękit™ T0.10.70
J3.14.63 
F6.55.54

4. Jedz, pracuj i baw się w jadalni

Gabinet o jasnoniebieskich ścianach i wysokich oknach

Nic nie stanowi lepszego tła dla wielofunkcyjnej przestrzeni niż świeże, nadające przestronności odcienie Inspirujący Błękit™, Koloru Roku 2022 Dulux. Oprócz pełnego wykorzystania światła dziennego, może zapewnić spokój i jasność w tętniącej życiem przestrzeni rodzinnej bez względu na to, do czego jest używana. Kolory do biur możesz łączyć z akcesoriami w podobnych odcieniach do koloru roku.

Które kolory?

Inspirujący Błękit™ T0.10.70

Fetching the data, plz wait..