Ściany w kolorze umiarkowanej zieleni z ramą okienną pomalowaną na niebiesko
Wprowadź zielenie i błękity do wnętrz

Wprowadź Kolor Roku Dulux Inspirujący Błękit™

Otwarta przestrzeń, świeże powietrze, wspaniałe plenery - nasza potrzeba kontaktu z naturą jeszcze nigdy nie była tak silna. Modne zielenie i błękity z palety do stref relaksu, w połączeniu z Kolorem Roku 2022 Dulux, Inspirujący Błękit™, mogą sprawić, że w każdym pomieszczeniu poczujesz kontakt ze światem przyrody. Oto cztery proste sposoby na jej wykorzystanie

Poczucie kontaktu z naturą daje ukojenie. Niezależnie od tego, czy mieszkasz na wsi, czy w mieście, możesz wprowadzić do swojego domu świeżość natury dzięki zieleni, światłu dziennemu i kolorom. 

Kolor Roku 2022 Dulux, Inspirujący Błękit™, to lekki, dający wrażenie przestronności i rewitalizujący ton, który może natychmiast odświeżyć Twoją przestrzeń mieszkalną. Naturalnie współgra z kolorami do stref relaksu — paletą pełną odcieni inspirowanych otaczającym nas światem, od zieleni mchu po naturalne neutralne kolory. 

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wykorzystanie tylko jednego lub dwóch odcieni, czy też połączenie kilku, te kombinacje kolorów nadadzą każdemu pomieszczeniu wrażenie przestronności i wprowadzą pozytywny wpływ natury.

1. Zamień sufit w niebo

Bladozielone ściany i sufit pomalowany na niebiesko

Sufity są często malowane w kolorze świeżej bieli, ale dlaczego nie wybrać innej barwy? Inspirujący Błękit™ to idealny wybór do umieszczenia ponad głową, nadający lekkość i poczucie nieograniczonej przestrzeni w każdym pomieszczeniu. Spróbuj połączyć go z chłodnymi, spokojnymi, miękkimi zielonymi ścianami z palety do stref relaksu, aby uzyskać świeże, otulające wrażenie, które pozwoli w pełni wykorzystać światło dzienne. 

Które kolory?

R1.10.65
Element Patyny N1.06.61
Inspirujący Błękit™ T0.10.70

2. Pozostań w kontakcie z kolorem

Sypialnia z pomalowanymi na zielono drzwiami i ścianami w kolorze niebieskim

Nadaj sypialni świeżości i otwartości z Kolorem Roku Dulux i kolorami z palety do stref relaksu. Używając delikatnych zieleni i szarego błękitu w dolnych częściach ścian i stolarce oraz malując górną część na Kolor Roku Inspirujący Błękit™, przyciągniesz wzrok do góry i optycznie zwiększysz wysokość pomieszczenia. Połącz naturalne akcesoria i zieleń, aby uzyskać swoją oazę. 

Które kolory?

Inspirujący Błękit™ T0.10.70
Szary Denim S0.10.50
F3.28.38

3. Baw się kolorem w kuchni

Kuchnia z otwartymi półkami na tle niebieskiej i zielonej ściany

Otwarte półki wyglądają lepiej w kuchni lub jadalni, gdy są zwieszone na kolorowej ścianie. Tutaj kolory ze stref relaksu z Kolorem Roku 2022 Dulux, Inspirujący Błękit™, tworzą odświeżające tło dla prostego regału. Te odcienie nieba, trawy, liści i roślin idealnie nadają się również do umieszczania akcesoriów z naturalnych materiałów, takich jak drewno i ręcznie wykonana ceramika. 

Które kolory?

Miętowa Szarość J5.03.71
Element Patyny N1.06.61
Inspirujący Błękit™ T0.10.70

4. Wprowadź świat zewnętrzny do gabinetu

Biurko na tle bladozielonej ceglanej ściany z niebieską obwódką

Dające poczucie przestronności, naturalne kolory dobrze sprawdzają się w domowym biurze, ponieważ łagodzą elementy tworzące nowoczesną przestrzeń. Zdecyduj się na jaśniejsze odcienie palety do stref relaksu, aby w pełni wykorzystać naturalne światło dzienne, i otocz swoje miejsce pracy obramowaniem w Kolorze Roku 2022 Dulux, Inspirujący Błękit™, aby dodać krzepiącego, orzeźwiającego wrażenia. 

Które kolory?

S9.03.81
Miętowa Szarość J5.03.71
Inspirujący Błękit™ T0.10.70

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...