Zapoznaj się z bogatym wachlarzem kolorów Dulux.

Wachlarz kolorów

Wachlarz kolorów to podstawowe narzędzie doboru kolorów w projektach. System kolorystyczny marki Dulux sprosta wszelkim wymaganiom Państwa klientów. Dlaczego? Wachlarz obejmuje 2079 odcieni kolorów, zarówno te najpopularniejsze jak i odzwierciedlające aktualne trendy kolorystyczne.

Ponadto wzornik kolorów zawiera szerszą niż dotychczas gamę kolorów, zarówno w odniesieniu do poszukiwanych intensywnych i ciemnych odcieni, jak również w odniesieniu do delikatnie złamanych odcieni bieli, tzw. kolorów off-white oraz kolorów neutralnych. Łatwe posługiwanie się wzornikiem, i w porównaniu z innymi wzornikami większe próbki kolorów, ułatwiają Państwa klientom trafniejsze dobranie żądanego przez nich odcienia koloru. Wysokiej jakości wykonanie wzornika nadaje mu ekskluzywny i profesjonalny charakter.

Karteczki kolorów Dulux są niezbędnym narzędziem pracy dla architektów.

Karteczki kolorów

Karteczki kolorów Dulux to unikalne na rynku rozwiązanie pozwalające na żywo zestawiać ze sobą próbki kolorów. Próbki wymalowane w rzeczywistych kolorach ułatwiają i przyśpieszają wybór najlepszego rozwiązania w danych oświetleniu. Idealne rozwiązanie do prezentacji wybranych pomysłów Klientowi bez konieczności malowania na ścianie.

Karteczki kolorów dostępne są w sklepach z mieszalnikiem Dulux. Zapytaj sprzedawcę!

Zamiast saszetki wybierz wygodne opakowanie z pędzlem. Szukaj w ofercie farb Dulux.

Testery kolorów dla architektów - zamów online

Chcesz w 100% spełnić oczekiwania swoich Klientów? Zamów próbki kolorów Dulux z pędzelkiem przez internet w atrakcyjnej cenie. Zamów na fakturę z dostawą do biura lub domu w 24 godziny.

Testery kolorów dostępne w grupach produktów:

 • Dulux Kolory Świata

 • Dulux EasyCare

 • Dulux EasyCare Kuchnia i Łazienka

Kup teraz

Dulux Digital Color Palette – paleta kolorów Dulux

Dulux Digital Color Palette to interaktywna paleta z wizualnie najbliższym dopasowaniem kolorów i wbudowanym modułem do tworzenia harmonii barwnych.

Dulux Digital Color Palette dostępny jest dla następujących aplikacji:

 • Adobe Photoshop CS2 / CS3 / CS4 / CS5 / CS6 (Windows)
 • Adobe Photoshop CS3 / CS4 /CS5 / CS6 (Mac)
 • AutoCAD 2009 / 2010 / 2011 / 2013 / 2014 (Windows)
 • ArchiCAD 13 / 14 / 16 / 17 (Windows, Mac)
 • Google Sketchup 6 / 7 / 8 (Windows)
 • Google Sketchup 7 / 8 / n2013 / n2014 (Mac)
 • AutoDesk 3ds Max 2009 / 2010 / 2011 / 2013 / 2014 (Windows)
 • Revit 2009 / 2010 / 2011 / 2013 / 2014 (Windows)

To doskonałe narzędzie, które pomaga Państwu, bez konieczności zmiany posiadanego oprogramowania projektowego, tworzyć zestawienia kolorystyczne, którym można w pełni zaufać. Dulux Digital Color Palette można pobrać klikając tutaj.