Aplikacja Dulux Visualizer

Dulux Visualizer

Zobacz kolor na ścianie bez malowania! Dzięki aplikacji Visualizer możesz bawić się kolorami i testować wygląd pomieszczenia bez malowania.

Dulux Visualizer to rewolucyjne narzędzie, z pomocą którego pomalujesz wirtualnie ściany w Twoim pokoju używając tabletu lub smartfona.

Aplikacja jest wyjątkowo łatwa w obsłudze, a efekt zaskakujący - podgląd na żywo pokazuje ściany Twojego pokoju w wybranych przez Ciebie kolorach!

Pobierz na Android Pobierz na IOS

Nowy Visualizer - nowe funkcjonalności aplikacji

Po pobraniu naszej darmowej aplikacji na swojego iPhone'a lub smartfona z systemem Android, zeskanuj nią dookoła całe pomieszczenie i skorzystaj z trybu na żywo albo zapisz zdjęcie lub film. Po prostu dotknij ekranu w miejscu, które chcesz pomalować i sprawdź, jak różne kolory będą prezentować się na ścianie.

Pobierz nowy Visualizer:

Pobierz na Android Pobierz na IOS

Dzięki naszej sprytnej technologii doboru kolorów możesz czerpać inspirację z otaczającego Cię świata. Możesz skanować kolory z poduszki na sofie lub ulubionego obrazu. Gdy tylko znajdziesz kolor, który Ci odpowiada, aplikacja natychmiast wyszuka najbardziej zbliżoną farbę i pokaże jak zmieni się Twój pokój. Masz nieskończenie wiele możliwości!

 

 

Pomaluj

Gdy już wybierzesz idealny kolor, Dulux Visualizer pomoże Ci zacząć remont. Za pomocą aplikacji znajdziesz sklep, więc Twoje projekty staną się rzeczywistością w mgnieniu oka.

W Dulux wierzymy, że kolory mogą wywoływać głębokie emocje. Dlatego ważne jest, żeby wybrane zestawienie kolorystyczne ścian dawało Ci satysfakcję i radość. To również doskonała okazja do zabawy!

Pobierz nową aplikację Dulux Visualizer i baw się barwami całego świata!

Pobierz na Android Pobierz na IOS

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...