Kolor Roku – SZARY DENIM S0.10.50

Jako Kolor Roku 2017 zaproponowaliśmy Szary Denim - wraz z towarzyszącą mu paletą - aby oddać ducha czasów oraz by świeżo spojrzeć na życie. To piękna paleta kolorów – prosta w odbiorze, a mimo to nowoczesna, wysublimowana i uniwersalna.

Odkryj kolor roku 2017 oraz poniższą wspierającą go paletę kolorów i spójrz świeżym okiem na życie. Ta piękna paleta, ukazuje najmodniejsze kolory, jednocześnie wyrafinowane jak i uniwersalne.

„Analizując globalne trendy w architekturze, modzie oraz designie odkryliśmy, że niebieski to prawdziwy kolor naszych czasów. Wybraliśmy taki odcień , który świetnie zaprezentuje się w Waszych domach i poradzi sobie zarówno w salonie, jak i sypialni.”

Niebieski to kolor naszej codzienności. Nieba nad nami. Ubrań które nosimy. A od tego roku, jest to kolor, którym malujemy nasze ściany. Szary denim to must-have roku 2017. Będzie wspaniale komponował się w Twoim wnętrzu!

„Niebieski jest kolorem naszego codziennego życia. Odcień nieba, ubrania w naszej garderobie, a w tym roku również kolor, na jaki malujemy nasze ściany. Szary Denim jest kolorystycznym must-have 2017, który wspaniale zaprezentuje się na Waszych ścianach.”

Heleen van Gent, Creative Director
Dulux Global Aesthetics Center

Szary Denim, wybrany Kolorem Roku 2017, został starannie wyselekcjonowany przez nasz globalny zespół ekspertów, specjalizujących się w różnych dziedzinach designu.

Szary Denim, wybrany Kolorem Roku 2017, został starannie wyselekcjonowany przez nasz globalny zespół ekspertów, specjalizujących się w różnych dziedzinach designu. Zespół Global Aesthetic Center wyodrębnił ponadto cztery trendy, które prezentują, w jaki sposób Szary Denim może być wykorzystywany w różnych paletach .

Odkryj odcienie niebieskich i szarych farb z kolorem roku idealnie komponujących się w każdym wnętrzu.

Paleta Koloru Roku

Kolor Roku wywodzi się z palety pełnej różnorodnych odcieni niebieskiego. Dzięki temu możesz sięgnąć po taką tonację, która idealnie wyraża zarówno Ciebie, jak i Twój styl życia. Wypróbuj je na swojej ścianie korzystając z aplikacji Dulux Visualizer.

Zobacz więcej

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Zapoznaj się z pozostałymi trendami od Dulux!

Badania wykazują, iż pragniemy zachowywać swoją odrębność, jednocześnie
                                                  funkcjonując jako część większej całości

Wspólnota Indywidualistów

Jaskrawe kolory podkreślą Twoje wnętrze. Zobacz najnowsze trendy w dekoracji wnętrz i wybierz swój kolor.

Sposób na znalezienie złotego środka pomiędzy praca a domem

Balans praca - dom

Trend kolorystyczny Balans praca - dom, to styl dla szukających kompromisu między życiem prywatnym a zawodowym podczas pracy w domu.

Trend kolorystyczny Niezaprzeczalny luksus to połączenie stonowanych kolorów z niebagatelnymi dodatkami.

Niezobowiązujący luksus

Jeśli podobają Ci się neutralne kolory, wybierz trend Niezobowiązujący Luksus od Dulux do swojego wnętrza.

Czujemy się częścią natury. Pragniemy wziąć odpowiedzialność za otaczający nas świat, wprowadzać zmiany. Tworzyć systemy ekonomiczne oparte na barterze, dawać przedmiotom drugie życie.

Powrót Boho

Trend kolorystyczny Powrót Boho, to powrót do natury. Zieleń lub fiolet na ścianie w asyście kwiatów i roślin, to trend rekomendowany przez Dulux.