Pokoj dla podroznika

Pokój przygód dla małego śmiałka

Jeśli nasz maluch nad podróże do egzotycznych kurortów stawia biwakowanie, najlepiej czuje się na łonie natury, uwielbia tropienie śladów i wymyślanie (niestworzonych, przygodowych) historii, stwórzmy mu oryginalny pokój marzeń.

Zobacz krok po kroku
Pokój małego blogera

Pokój blogerski dla internetowej gwiazdy

Precyzyjne wybieranie najlepszego kadru, a potem skrupulatna obróbka zdjęcia. Pomysłowy podpis, do tego hashtagi i oznaczenia. Gotowe! Podpowiadamy, jak w prosty sposób stworzyć pokój w stylu blogerskim.

Zobacz krok po kroku
Pokoj w chmurach

Bujanie w obłokach i dziecięcy pokój w chmurach

Sky is no limit! Przekonaj swoje dziecko, że rzeczy niemożliwe nie istnieją. Pomaluj jego pokój, kierując się poniższą instrukcją.

Zobacz krok po kroku
Pokoj wyscigowy

Pokój wyścigowy dla małego fana motoryzacji

Pisk opon to najpiękniejsza muzyka, podobnie mruczenie silnika? Nie wahajmy się więc ani chwili: do kierownicy, gotowi, start! Podpowiadamy, jak w prosty sposób stworzyć pokój wyścigowy.

Zobacz krok po kroku
Jak stworzyć pokój małego rajdowca

Pokój małego rajdowca

Wystarczy jeden wolny weekend i parę odcieni farby, aby Twoje dziecko poczuło się jak na najprawdziwszym torze wyścigowym.

Zobacz krok po kroku
Przenieś swoje dziecko w krainę magii i baśni - stwórz mu pokój z najnowszej bajki Dreamworks - Trolle! Dulux pokazuje krok po kroku, jak pomalować pokój dziecka.

Pokój dziecka z filmu Trolle

Jeśli Twoje dziecko uwielbia kolorowe, wesołe stworki,pokażemy Ci, jak odmienić jego pokój. Przemień pokój dziecka w magiczną krainę z filmu Trolle.

Zobacz krok po kroku
Dziewczęcy różowy na ścianach zachwyci nie jedną małą dziewczynkę. Stwórz różowy pokój wróżki z farbami Dulux EasyCare Czysty Róż.

Pokój wróżki pełen magii

Hokus pokus, czary mary – proszę Państwa, oto czary! Jeśli nasza pociecha kocha wszystko co magiczne, uwielbia czarować i snuć bajeczne historie, za pomocą tajemniczego zaklęcia przemieńmy jej sypialnię w beztroski pokój wróżki.

Zobacz krok po kroku
Jeśli Twoje dziecko marzy o zostaniu superbohaterem, Dulux przedstawia aranżację pokoju superdziecka w kolorze niebieskim.

Pokój dla superdziecka, czyli pozwólmy mu zostać bohaterem

Jeśli nasze dziecko przy rodzinnym obiedzie zadeklaruje: „Zostanę superbohaterem!”, nie pozostaje nam nic innego, jak mu to umożliwić. Stwórzmy mu pokój marzeń.

Zobacz krok po kroku
Błękitne kolory na ścianach z białymi chmurkami pobudzają wyobraźnię dziecka. Pozwól mu beztrosko marzyć.

Pokój dla marzyciela – z głową w chmurach

Mol książkowy żyje ponoć dwa razy. Przeżywa przygody bohaterów, podróżuje wraz z nimi, odkrywa tajemnicze krainy, marzy, marzy, marzy... Podpowiadamy, jak pomalować beztroski pokój małego marzyciela, aby stworzyć mu prywatną krainę wyobraźni.

Zobacz krok po kroku
Jeśli Twoje dziecko, interesuje się podróżami, stwórz mu pokój w kolorze zielonym stylizowanym na serce dżungli. Wiele odcieni zielonych farb znajdziesz w palecie Dulux EasyCare.

Pokój podróżnika, czyli witaj przygodo!

Marzenia dziecka to potężna siła, która kreuje nowe światy i ożywia postaci. Zamieńmy sypialnię małego podróżnika w pokój marzeń, pozwalając mu na egzotyczne wojaże – chociażby tylko w wyobraźni.

Zobacz krok po kroku
Radosny pokój akrobaty w kolorze biało czerwonym rozweseli każdego malucha. Stwórz swojemu dziecku beztroski pokój marzeń.

Pokój akrobaty, czyli w cyrkowym namiocie

Jeden fikołek, dwa obroty, kilka podskoków i na koniec żonglowanie. Owacje na stojąco! Spełnijmy marzenia dziecka, które naśladuje cyrkowe akrobacje. Sprawmy, aby jego sypialnia zamieniła się w beztroski pokój – kolorową, cyrkową arenę.

Zobacz krok po kroku
Stwórz beztroski pokój astronauty z Dulux EasyCare. Kolorowe ściany pobudzą wyobraźnię dziecka.

Pokój małego kosmonauty, czyli na podbój galaktyki!

Zadaniem rodzica jest pobudzanie niezaspokojonej ciekawości malucha, który cały dzień błądzi w chmurach. Ba! w gwiazdach. Spełnijmy marzenia dziecka, zamieniając jego pokój w sypialnię kosmonauty.

Zobacz krok po kroku
Twoje dziecko jest aktywne sportowo? Pomaluj ściany farbą Dulux i stwórz mu prawdziwie sportową przestrzeń.

Pokój dla małego sportowca

Wspierajmy malucha w postanowieniach, pasjach i zainteresowaniach, nieważne, czy to muzyka klasyczna, czy piłka nożna. Zapewnijmy naszemu dziecku beztroskie dzieciństwo – stwórzmy mu pokój na miarę jego marzeń.

Zobacz krok po kroku