W dzisiejszym świecie, gdzie możemy mieć wszystko, czego zapragniemy, wspomnienia są bardziej wartościowe niż rzeczy. Niezobowiązujący Luksus nawiązuje do nowego stylu życia. To nowy rodzaj konsumpcjonizmu, w którym wartość upatruje się w osobistym doświadczeniu, a nie posiadaniu.

Maluj światłem — dobieraj kolory według tego, jak wyglądają w słońcu i cieniu.

Naszym priorytetem jest tworzenie bezcennych wspomnień – świat odbieramy bowiem świeżo i bez zbędnych barier. Znajduje to odzwierciedlenie w pięknej palecie tego trendu.

Oddziaływanie na zmysły za pomocą jasnych kolorów, kształtów i materiałów.

„Dzięki szerokim, poziomym pasom pokój wydaje się przestronniejszy. Malując paski na ścianie, jako bazy zawsze używaj delikatniejszych odcieni i pozwól wyschnąć farbie. Zanim nałożysz warstwę ciemniejszej farby, odmierz odpowiednie odcinki i oklej ścianę taśmą malarską. Trend ten odtwarza wspomnienia dzięki neutralnej palecie kolorów, pobudza zmysły jak żaden inny.”

Poznaj lekką paletę kolorów trendu kolorystycznego 2017 - niezaprzeczalny luksus. Kolory te pasują do każdego mieszkania.

„Kombinacja kolorów oddaje sedno subtelnych, neutralnych odcieni, sprawiając, że Szary Denim naprawdę się wyróżnia. Aby postawić kropkę nad „i”, proponuję parę przemyślanych, niesamowitych w dotyku dodatków: kaszmirowy pled lub ukochany, solidny, drewniany stół. Wierzę, że ważne jest celebrowanie tego, co istotne – i to celebrowanie w odpowiedni sposób.”

Willeke Jongejan
Senior Color Designer – Global Aesthetic Center.

Zobacz więcej

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Zapoznaj się z pozostałymi trendami 2017!

Sposób na znalezienie złotego środka pomiędzy praca a domem

Balans praca - dom

Trend kolorystyczny Balans praca - dom, to styl dla szukających kompromisu między życiem prywatnym a zawodowym podczas pracy w domu.

Badania wykazują, iż pragniemy zachowywać swoją odrębność, jednocześnie
                                                  funkcjonując jako część większej całości

Wspólnota Indywidualistów

Jaskrawe kolory podkreślą Twoje wnętrze. Zobacz najnowsze trendy w dekoracji wnętrz i wybierz swój kolor.

Czujemy się częścią natury. Pragniemy wziąć odpowiedzialność za otaczający nas świat, wprowadzać zmiany. Tworzyć systemy ekonomiczne oparte na barterze, dawać przedmiotom drugie życie.

Powrót Boho

Trend kolorystyczny Powrót Boho, to powrót do natury. Zieleń lub fiolet na ścianie w asyście kwiatów i roślin, to trend rekomendowany przez Dulux.