Dulux-przyszlosc-kolorow-Kolor-Roku-2019-miejsce-do-rozmyslania-sypialnia-inspiracja-polska-36
Metamorfoza sypialni – błoga sypialnia ze Spiced Honey

Karmelowa sypialnia w 4 odsłonach z Vintage Miodowy

Odkryj, jak wykorzystać Vintage Miodowy, Dulux Kolor Roku 2019, i stworzyć sypialnię w wybranym stylu

Czy jesteś gotowy na odmłodzenie swojej sypialni? We współczesnym świecie jej wnętrze odgrywa coraz większą rolę! Przez szybki styl życia i wieczny pęd sypialnia staje się miejscem odosobnienia, odpoczynku, relaksu i ładowania baterii. Aby nadać swojej sypialni rangę, na jaką zasługuje, odśwież jej wygląd za pomocą jednej z czterech palet Dulux Koloru Roku 2019, z których każda skupia się wokół wszechstronnego odcienia Vintage Miodowy. Którą z nich wybierasz?

1. Błoga sypialnia

W tym subtelnym, ale jednocześnie wyszukanym wnętrzu delikatny róż skomponowano z ziemistymi, neutralnymi odcieniami i ciepłymi, złotymi refleksami Vintage Miodowy, dzięki czemu paleta nabiera elegancji w stylu chic. Sznytu oraz atmosfery nieprzesadzonego luksusu nadają sypialni aksamitne akcenty oraz gładkie drewno.

Kolory użyte w aranżacji

2. Relaksująca sypialnia

Dulux-przyszlosc-kolorow-Kolor-Roku-2019-miejsce-do-marzenia-sypialnia-inspiracja-polska-37
Relaksująca sypialnia ze Spiced Honey

Ta niesamowicie kojąca aranżacja pozwala na wypracowanie przestrzeni, w której możemy się zatrzymać i cieszyć chwilą. Wypróbuj paletę delikatnych różów, subtelnych szarości i rześkich bieli muśniętych odcieniem Vintage Miodowy. Jasne drewno i najdelikatniejsze dzianiny uzupełniają tę prostą i pogodną sypialnię.

Kolory użyte w aranżacji

3. Przytulna sypialnia

Dulux-przyszlosc-kolorow-Kolor-Roku-2019-miejsce-do-kochania-sypialnia-inspiracja-polska-38
Metamorfoza sypialni – przytulna sypialnia

Jeśli chcesz stworzyć we wnętrzu swojej sypialni ciepłą, przytulną atmosferę, wypróbuj tę bogatą paletę łączącą ceglastoczerwone odcienie z głęboką, leśną zielenią i rześkim błękitem. Uzupełnij aranżację o proste drewniane meble oraz zdobione tkaniny, dzięki czemu stanie się wyjątkowo inspirująca. 

Kolory użyte w aranżacji

4. Energetyczna sypialnia

Dulux-przyszlosc-kolorow-Kolor-Roku-2019-miejsce-do-dzialania-sypialnia-inspiracja-polska-39
Metamorfoza sypialni – energetyczna sypialnia ze Spiced Honey

Jeśli chcesz stworzyć radosną, pozytywną sypialnię, która co rano będzie Cię napędzać do działania, sięgnij po tę paletę kolorów. Jasne tonacje, np. szmaragdowozielona, spotykają się z rześką bielą oraz nieco łagodzącym kompozycję Vintage Miodowy. Kolory pojawiają się tu w odważnych, mocno zarysowanych, abstrakcyjnych blokach, tworząc soczystą, niemal pikantną aranżację. Efekt dodatkowo potęgują żywe tkaniny i fenomenalne, nowoczesne meble.

Kolory użyte w aranżacji

Zajrzyj po więcej inspiracji! Odkryj, jak palety Dulux Koloru Roku 2019 mogą odmienić Twoją sypialnię. Użyj aplikacji Dulux Visualizer

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...