4 sposoby na metamorfozę salonu z Kolorem Roku 2018 Dulux
4 sposoby na metamorfozę salonu z Kolorem Roku 2018 Dulux

4 sposoby na metamorfozę salonu z Kolorem Roku 2018 Dulux

Cztery nowe palety kolorystyczne do wypróbowania w salonie z kolorem roku 2018 Dulux

Czy Twój salon nie potrzebuje aby odświeżenia? Rozwiązaniem są kolorystyczne trendy Dulux na 2018 rok! Jako Kolor Roku 2018 wybraliśmy Różowy a brąz, wyselekcjonowaliśmy ponadto odcienie, z którymi z powodzeniem może wchodzić w związki i tworzyć kompozycje. Różowy a brąz plasuje się w samym centrum każdej z opracowanych palet – od nasyconych tonów po kontrastujące, pełne energii odcienie. Które z nich sprawdzą się w Twoim salonie?

1. Gościnny salon

Dulux Kolor Roku 2018 wraz z innymi towarzyszącymi mu odcieniami pozwolą stworzyć w salonie odprężający nastrój. Nie oznacza to jednak, że inne, także te zaskakujące wnętrzarskie pomysły zupełnie się tu nie sprawdzą. Wręcz przeciwnie! W tym salonie namalowane na ścianach owalne kształty tworzą przykuwający wzrok akcent; ich organiczny kształt delikatnie łagodzi finalny efekt.

Które farby?
Różowy a brąz 
Wyborny lukier 
B1.08.37
YN.02.45
Nocna wyprawa

2. Przytulny salon

Use earthy shades with the core color of the tree to make the living room look cozy
Cozy living room in earthy shades

Dzięki pasowi ciemniejszego koloru w górnej partii ściany salon staje się wypełnionym ciepłem sanktuarium. Taka kombinacja kolorów zawiera w sobie ziemiste odcienie, idealnie więc współgra z naturalnym drewnem i zielenią. Urocze, przytulne wnętrze!

Które farby?
Różowy a brąz
C0.23.18
Zawsze beżowy
E5.37.44

3. Salon pełen energii

Combine the color of the tree core with contrasting shades to make the living room look dynamic
Dynamic living room

Mocne pionowe linie, kontrastujące odcienie i jednocześnie energetyczna paleta barw? Dzięki temu salon wydaje się większy. Pomalowanie sufitu oraz jednej z głównych ścian na ten sam neutralny ton daje wrażenie przestronności. Z subtelnymi kolorami kontrastują odważniejsze odcienie. Aranżację odbieramy jako rześką i pełną energii.

Które farby?
Różowy a brąz
G5.19.40

4. Salon dla całej rodziny

Use the blue with the core color of the tree to make the whole family feel perfectly in the living room
Living room in the blue and color of the tree core

Zestawienie chłodnych, niebieskich tonów z rozgrzewającą, różową nutą odcienia Różowy a brąz pozwala na wypracowanie perfekcyjnej równowagi pomiędzy rześką a przytulną aranżacją. Jeśli to, czego wymaga od wystroju Twoja gwarna, liczna rodzina, to prostota i poczucie ciepła, ta paleta będzie idealna. Świetna wskazówka: nowoczesny efekt osiągniesz dzięki ścianie w dwóch odcieniach. Połączenie kolorów zaplanuj blisko linii sufitu.

Które farby?
Różowy a brąz 
Szary denim

Zainspirowaliśmy Cię? Użyj aplikacji Dulux Visualizer, aby zobaczyć, jak nowe palety kolorów mogą zmienić salon.

Fetching the data, plz wait..