Farby ochronne, które przetrwają próbę czasu

Niektóre powierzchnie wymagają ochrony. Zobacz, które farby najlepiej sprawdzą się w różnych pomieszczeniach w Twoim domu.

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne, szczególnie trwałe farby do ochrony powierzchni wystawionych na działanie wysokich temperatur, pary, wilgoci, które doskonale sprawdzą się w domu każdej rodziny.

Farba do pokoi dziecięcych umożliwiająca łatwe czyszczenie

Farba do pokoi dziecięcych umożliwiająca łatwe czyszczenie
Farba łatwa do wyczyszczenia

Rozumiemy, że dobra zabawa i czasem spory bałagan, są elementami rozwoju dziecięcej wyobraźni. Nasza oferta łatwych do czyszczenia farb jest odporna na uderzenia i zadrapania. Pomalowane powierzchnie można myć, szorować i wycierać.

Jeśli więc Twoje ściany stały się częścią procesu twórczego lub po prostu wymagają odświeżenia, możesz szybko przywrócić im stosowny wygląd. Nasze farby zostały opracowane tak, aby długo chronić Twój dom, co dodatkowo pomaga zmniejszyć wpływ na środowisko naturalne i dbać o planetę.

Dowiedz się więcej o ofercie farb do łatwego czyszczenia.

Czystsze i bezpieczniejsze powierzchnie kuchenne

Nasza farba do kuchni zmniejsza rozprzestrzenianie się bakterii oraz tworzy twardą, trwałą i odporną powierzchnię.
Farba do malowania ścian kuchni

Wybuchające sosy, gotujący się makaron, warzywa na parze i od czasu do czasu lekko przypalony tost. Każdemu z nas zdarza się w kuchni zrobić bałagan. Planując remont kuchni, warto pamiętać, że czasem zmienia się ona w pobojowisko. Nasza farba do kuchni ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii i tworzy odporną i trwałą powierzchnię, odporną na wszelkie walki, które codziennie toczysz w swojej kuchni.

Dowiedz się więcej o ofercie farb do kuchni.

Farba do łazienek odporna na pleśń i wilgoć

Farba do łazienek odporna na pleśń i wilgoć
Farba do łazienki

W łazienkach wilgotność powietrza bywa bardzo duża — czy to podczas porannych pryszniców, wieczornego mycia dzieci, czy długiej, relaksującej kąpieli w weekend. W rzeczywistości ilość wody i wilgotność w łazience są podobne do tych, z jakimi styczność mają ściany zewnętrzne.

Dowiedz się więcej o ofercie farb do łazienek.

Dodatkowa ochrona ścian zewnętrznych

Nasza oferta farb zewnętrznych zapobiega łuszczeniu w każdym klimacie — ciepłym czy zimnym.
Ściany zewnętrzne

Ochrona ścian zewnętrznych domu jest równie ważna jak ochrona wnętrz. Ściany zewnętrzne muszą być odporne na wszelkie warunki pogodowe. Farby zewnętrzne z naszej oferty są odporne na łuszczenie w każdym klimacie — ciepłym czy zimnym. Dodatkowo udowodniono, że w gorącym klimacie temperatura ścian pokrytych farbami Keep-Cool jest o całe 5 stopni niższa. Oprócz tego farby te dłużej pozostają czyste, więc Twój dom przez dłuższy czas wygląda świetnie.

Gdy wybierzesz już farbę odpowiednią do danej powierzchni, przeczytaj nasz [przewodnik, w którym opisano, jak obliczyć potrzebną ilość farby] (/pl/wskazowki-i-porady-dotyczace-aranzacji/ile-farby-potrzebujesz).

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...