Jak łączyć Kolor Roku Dulux z paletą kolorów ponadczasowych

Stworzyliśmy kilka prostych kombinacji kolorów, by pomóc Ci odmienić Twój dom z Kolorem Roku 2021 Dulux Moc Ziemi. Oto cztery inspirujące sposoby łączenia tradycyjnych i nowoczesnych żółci oraz brązów – idealny przepis na spokojną i zrównoważoną przestrzeń…

Kolor Roku 2021 Dulux Moc Ziemi to ciepły, naturalny i neutralny odcień, który pozwoli Ci znów cieszyć się minimalizmem. Stanowi idealne tło dla różnych schematów kolorystycznych wnętrza, podkreślając charakter innych barw i równoważąc je. 

Klasyczne i nowoczesne żółcie, ochry i stonowane brązy z naszej ponadczasowej palety kolorów idealnie współgrają z kolorem Moc Ziemi. W połączeniu potrafią stworzyć pozytywną i inspirującą atmosferę w Twoim domu. Są to ciepłe i uniwersalne odcienie, które sprawdzą się zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym otoczeniu. 

Ponadczasowe kolory dodają energii, a przy tym nie są przytłaczające – tworzą pozytywne i harmonijne tło dla każdej kombinacji mebli. Oto cztery inspirujące sposoby ich użycia…

  1. Stwórz ponadczasowy salon w klasycznych kolorach 
Dulux_CF21_Kolor_Roku_Ponadczasowe_kolory_globalne_1
Salon w kolorze Brave Ground z niską złotą linią horyzontu i ścianą z kremowym przełamaniem

Kolor Roku 2021 Moc Ziemi w połączeniu z ponadczasowymi kolorami piasku i miedzi tworzy ciepłe i neutralne tło – idealne do wyeksponowania eklektycznych mebli z całego świata. Wypróbuj ciekawe techniki malarskie, takie jak kolorowe poziome pasy, które nadadzą pomieszczeniom charakteru.  

Które kolory?

E7.10.53

F4.06.78

D0.22.41

E5.37.44

  1. Zrównoważony blask w sypialni
Dulux_CF21_ Kolor_Roku_Ponadczasowe_kolory_globalne_2
Ściana w sypialni w kolorach złocistej żółci i Brave Ground z panelami za łóżkiem

Dodaj stylu swojej sypialni dzięki złotej ścianie obramowanej kolorem Moc Ziemi z jaśniejszym wykończeniem, która energetyzuje, ale nie dominuje pomieszczenia. Do dekoracji użyj naturalnych i miękkich w dotyku materiałów.

Które kolory?

E7.10.53

F4.06.78

F1.34.58 (musztardowy trend)

  1. Geometryczne kształty w klasycznych kolorach do nowoczesnej jadalni
Dulux_CF21_ Kolor_Roku_Ponadczasowe_kolory_globalne_3
Ściany jadalni z wzorami łuków w kolorach kremowym i brązowym

Namaluj na ścianach jadalni geometryczne kształty w dopełniających się, ponadczasowych kolorach, kreatywnie łącząc je między przestrzeniami. Te barwy współgrają ze sobą w sposób naturalny, więc nawet odważne łuki nie dominują pomieszczeń.

Które kolory?
E7.10.53
E4.22.49(vintage miodowy)
E5.03.82

  1. Wprowadź energię do gabinetu
Dulux_CF21_ Kolor_Roku_Ponadczasowe_kolory_globalne_4
Półki w gabinecie pomalowane na żółto i Brave Ground, dwa plecione krzesła.

Neutralne tony pomagają w nauce, dlatego nasza paleta ponadczasowych kolorów doskonale pasuje do gabinetu. Łącz ze sobą różne barwy, by tworzyć ciekawe i zrównoważone efekty wizualne, stosując Kolory Roku Dulux Moc Ziemi. 

Które kolory?
E7.10.53

G0.16.68

F8.31.69