Kolor roku 2017 Szary Denim

Szary denim to niebiesko-szary odcień ogłoszony przez Dulux kolorem roku 2017. Modnie pomaluj ściany w tym roku!

Kolor Roku – SZARY DENIM S0.10.50

Jako Kolor Roku 2017 zaproponowaliśmy Szary Denim - wraz z towarzyszącą mu paletą - aby oddać ducha czasów oraz by świeżo spojrzeć na życie. To piękna paleta kolorów – prosta w odbiorze, a mimo to nowoczesna, wysublimowana i uniwersalna.

Odkryj kolor roku 2017 oraz  poniższą wspierającą go paletę kolorów i spójrz świeżym okiem na życie. Ta piękna paleta, ukazuje najmodniejsze kolory, jednocześnie wyrafinowane jak i uniwersalne.
Kolor roku 2017- Szary Denim 87 BG 27/077 SO.10.50

„Analizując globalne trendy w architekturze, modzie oraz designie odkryliśmy, że niebieski to prawdziwy kolor naszych czasów. Wybraliśmy taki odcień , który świetnie zaprezentuje się w Waszych domach i poradzi sobie zarówno w salonie, jak i sypialni.”

Niebieski to kolor naszej codzienności. Nieba nad nami. Ubrań które nosimy. A od tego roku, jest to kolor, którym malujemy nasze ściany. Szary denim to must-have roku 2017. Będzie wspaniale komponował się w Twoim wnętrzu!
Kolor roku 2017- niebieski kolorem naszej codzienności

„Niebieski jest kolorem naszego codziennego życia. Odcień nieba, ubrania w naszej garderobie, a w tym roku również kolor, na jaki malujemy nasze ściany. Szary Denim jest kolorystycznym must-have 2017, który wspaniale zaprezentuje się na Waszych ścianach.”

Heleen van Gent, Creative Director
Dulux Global Aesthetics Center

Szary Denim, wybrany Kolorem Roku 2017, został starannie wyselekcjonowany przez nasz globalny zespół ekspertów, specjalizujących się w różnych dziedzinach designu.
Kolor roku 2017- sprawdzi się w każdym wnętrzu

Szary Denim, wybrany Kolorem Roku 2017, został starannie wyselekcjonowany przez nasz globalny zespół ekspertów, specjalizujących się w różnych dziedzinach designu. Zespół Global Aesthetic Center wyodrębnił ponadto cztery trendy, które prezentują, w jaki sposób Szary Denim może być wykorzystywany w różnych paletach .

Paleta Koloru Roku

Odkryj odcienie niebieskich i szarych farb z kolorem roku idealnie komponujących się w każdym wnętrzu.
Paleta koloru roku 2017 - Szary Denim

Kolor Roku wywodzi się z palety pełnej różnorodnych odcieni niebieskiego. Dzięki temu możesz sięgnąć po taką tonację, która idealnie wyraża zarówno Ciebie, jak i Twój styl życia. Wypróbuj je na swojej ścianie korzystając z aplikacji Dulux Visualizer.

Zobacz więcej

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Zapoznaj się z pozostałymi trendami od Dulux!