Łączenie Koloru Roku Dulux z ciepłymi i naturalnymi barwami

Stworzyliśmy cztery łatwe w użyciu palety z Kolorem Roku 2021 Dulux Moc Ziemi, dzięki którym przekształcisz swój dom. Oto kilka gotowych kombinacji, które zainspirują Cię do łączenia naturalnych tonów ze bezpiecznymi kolorami.

Ciepły, naturalny i neutralny Kolor Roku 2021 Dulux idealnie nadaje się do łączenia z innymi kolorami. Wspomaga i równoważy, wydobywając charakter innych barw; idealnie współgra z paletą bezpiecznych barw – kolorami Ziemi z każdego zakątka świata.

Te dopełniające się odcienie – stonowane brązy, szarości i neutralne kolory – pomogą Ci stworzyć jednolite pomieszczenie i zharmonizować wystrój każdego wnętrza. Paleta sprawdzonych kolorów łagodzi ostre linie nowoczesnych pomieszczeń i subtelnie unowocześnia przestrzenie bardziej tradycyjne, pomagając uzyskać ciepłą i przyjazną atmosferę. 

Oto cztery łatwe i inspirujące pomysły dotyczące stosowania Koloru Roku 2021 Moc Ziemi z paletą bezpiecznych kolorów…

  1. Harmonijna sypialnia w łagodnych barwach natury   
Dulux_CF21_Kolor_Roku_Sprawdzone_kolory_globalne_1
Sypialnia z efektem przełamania wysoko na ścianie i łukiem nad toaletką

Paleta bezpiecznych kolorów jest naturalnie harmonijna, więc łatwo łączyć różne kolory, by stworzyć spójną przestrzeń. Tu ściany pomalowano na stonowany brąz z akcentami w Kolorze Roku Dulux Moc Ziemi, co tworzy wyrafinowaną i przytulną sypialnię. Dzięki zastosowaniu łuku w kolorze Moc Ziemi, wyróżnione zostało miejsce na toaletkę.

Które kolory?

E7.10.53

E4.10.40

  1. Wypróbuj dwubarwne połączenia do stworzenia przyjemnego salonu, który będzie miejscem spotkań i rozmów
Dulux_CF21_Kolor_Roku_Sprawdzone_kolory_globalne_2
Salon z beżowo-terakotowym efektem przełamania nisko

Ściana z efektem przełamania w sprawdzonych kolorach pozwala eksperymentować z ciekawymi kombinacjami kolorów i tworzy ciepłą, przyjazną przestrzeń. Tutaj ściany pomalowano na Kolor Roku Dulux Moc Ziemi z obramowaniem na dole w kolorze terakoty. Ten schemat kolorystyczny podkreśla wysokość pomieszczenia i tworzy subtelne tło dla eklektycznej kolekcji mebli.  

Które kolory?

E7.10.53
D9.19.42

  1. Stwórz kuchnię w naturalnych kolorach, w której chętnie zbierze się cała rodzina 
Dulux_CF21_Kolor_Roku_Sprawdzone_kolory_globalne_3
Kuchnia z szafkami pomalowanymi na neutralny beż

Ciepły, naturalny odcień Moc Ziemi świetnie pasuje do szafek kuchennych, komponując się z wieloma innymi kolorami i materiałami. Tutaj podkreśla półki z naturalnego drewna i kolekcję miedzianych, szklanych oraz ceramicznych akcesoriów, tworząc elegancką, współczesną kuchnię. Które kolory?

E7.10.53
EN.01.81
E0.04.67
E5.15.25

  1. Inspirująca przestrzeń w sprawdzonych kolorach
Dulux_CF21_Kolor_Roku_Sprawdzone_kolory_globalne_4
Gabinet z namalowanymi na ścianie kwadratem i kołem w różnych kolorach ziemi

Paleta bezpiecznych kolorów daje swobodę łączenia barw, które zawsze będą do siebie pasować. Tu geometryczne kształty w kolorze Moc Ziemi i innych ciepłych, harmonizujących barwach tworzą wizualnie stymulującą ścianę w gabinecie – miejsce, obok którego nie da się przejść obojętnie.  

Które kolory?

E7.10.53
D9.19.42
F1.04.56
E4.10.40
EN.01.81