Łączenie Koloru Roku Dulux z naturalnymi błękitami i zieleniami

Zmień wygląd swoich ścian z Kolorem Roku 2021 Dulux Moc Ziemi i jedną z naszych prostych kombinacji barw. Błękity, zielenie i szarości z palety kolorów Ziemi idealnie ze sobą współgrają, łącząc każde pomieszczenie z naturą.

Moc Ziemi, Kolor Roku 2021 Dulux, to ciepła, naturalna barwa, która tworzy solidną podstawę projektu każdego wnętrza. Wzmacnia i równoważy – odzwierciedla wszystko, co ma związek z ziemią – glebę, glinę, kamienie… Sprawia, że do przestrzeni miejskich przenika duch natury. 

Moc Ziemi to również barwa stanowiąca podstawę, na tle której inne kolory mogą błyszczeć. Naturalnie łączy się z kolorami Ziemi – błękitem, szarością i zielenią. W połączeniu z nimi wprowadza spokój do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz, dając odpocząć. 

Z tą paletą odświeżysz dowolne pomieszczenie, stosując jeden lub dwa kolory. Możesz również puścić wodze fantazji, korzystając z prostych technik malarskich. Tu znajdziesz cztery proste inspiracje…

  1. Połącz barwy ziemi, morza i nieba, by zrelaksować się w sypialni 
Dulux_CF21_Kolor_Roku_Kolory_ziemi_globalne_1
Przełamanie na ścianie sypialni w barwach granatu i zieleni szałwii

Wpuść przyrodę do środka dzięki uspokajającym odcieniom zieleni w połączeniu z głębokim błękitem, by stworzyć sypialnię, w której odzyskasz kontakt z naturą. Wykorzystaj Kolor Roku Dulux, Moc Ziemi. Tutaj styl tworzą pomalowane żaluzje i poduszki w pasującym kolorze, a całości dopełnia naturalny wiklinowy fotel.  

Które kolory?

E7.10.53
N1.09.46
S2.18.28

  1. Powiew świeżości w nowoczesnym salonie
Dulux_CF21_Kolor_Roku_Kolory_ziemi_globalne_2
Salon w odcieniach brązu i zieleni z zieloną sofą i botanicznymi nadrukami

Ziemisty kolor Moc Ziemi w połączeniu z miękką zielenią stworzy salon, w którym czuć powiew natury. W połączeniu z roślinami domowymi, naturalnymi materiałami i botanicznymi wzorami ten nowoczesny styl odświeży każde wnętrze. 

Które kolory?

E7.10.53
J5.03.71 [miętowa szarość]
T3.04.12 [noc polarna]

  1. Błękit nieba w jadalni wprowadzi powiew świeżości
Dulux_CF21_Kolor_Roku_Kolory_ziemi_globalne_3
Stół i roślina w jadalni pomalowanej w niebieskie kwadraty w brązowych ramach

Namaluj ciemnoniebieski kwadrat na jasnoniebieskiej ścianie i obramuj go pasem w Kolorze Roku Dulux, Moc Ziemi, aby uzyskać złudzenie okna. Stworzysz w ten sposób świeży i uspokajający nastrój w każdej jadalni, a w połączeniu z bujną zielenią i naturalnymi materiałami poczujesz się jak na pikniku w parku. 

Które kolory?

E7.10.53
T0.10.70
T4.16.56

  1. Słodkie paski stworzą strefy w pokoju dziecka
Dulux_CF21_Kolor_Roku_Kolory_ziemi_globalne_4
Pokój dziecięcy w pionowe pasy w odcieniach niebieskiego, zielonego i brązowego

Połącz elegancję i prostotę w pokoju dziecięcym, malując ścianę na różne kolory Ziemi – łagodny błękit, jasną zieleń i Kolor Roku Dulux, Moc Ziemi. Pasy o różnej szerokości sprawiają, że przestrzeń staje się interesująca. Pozwalają one na tworzenie stref za pomocą odcieni. Spokojna i kreatywna atmosfera sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego wielkości. 

Które kolory?

E7.10.53
J5.03.71[miętowa szarość]
T0.10.70