Fiolet w mieszkaniu

Pomysły na fiolet w mieszkaniu

Zastanawiasz się, jak nadać swojemu mieszkaniu nieco mistyczny nastrój, sprzyjający odpoczynkowi i medytacji? Wybierz fiolet! To kolor, który w 2018 roku będzie święcił triumfy w aranżacji wnętrz. Poznaj 5 powodów, dla których fiolet we wnętrzu to zdecydowanie trafiony pomysł.

Fiolet jeszcze nigdy nie był tak modny! A jednocześnie: jeszcze nigdy tak trafnie nie wpisywał się w otaczający nas świat, przemiany społeczne i kulturowe, zmiany w dziedzinie estetyki i designu. Fioletowe tonacje wyrażają wizjonerstwo i myślenie o przyszłości, nieszablonowość i oryginalność – szczególnie we wnętrzu! Tłumaczymy, dlaczego warto postawić na piękną, fioletową aranżację oraz mieszkanie w fiolecie.

Fiolet w mieszkaniu? 5 x TAK!

Fiolet w mieszkaniu

Po pierwsze, fiolet we wnętrzu będzie sprzyjał skupieniu i medytacji. Jeśli otaczająca nas przestrzeń ma koić nasze skołatane myśli, leczyć zszargane nerwy, pomóc się wyciszyć i na nowo wypracować równowagę, trafiliśmy pod dobry adres. Fiolet koi, fiolet uspokaja, fiolet rozumie.

Po drugie, fiolet kryje w sobie niesamowite pokłady żywotnej siły i jednocześnie ogromną energię. To barwa wyrażająca sobą harmonię świata, ma zatem właściwości zarówno uspokajające, jak i energetyzujące. Dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujemy.

Po trzecie, fiolet w mieszkaniu pomoże nam się skupić, nie tylko podczas medytacji, ale również prozaicznych, domowych lub zawodowych obowiązków. Chcemy uwolnić w sobie kreatywność? Odkryć oryginalność? Zaplanujmy remont!

Po czwarte, mieszkanie w fiolecie to absoluty hit i must have miłośnika designu i wartościowego wzornictwa. Nie bez powodu Pantone na kolor roku 2018 wybrało jego intensywny, zaskakujący odcień: ultra violet.

Fiolet w mieszkaniu 3

Po piąte, fiolet ma dziesiątki odsłon. Nasycone, głębokie tonacje nadadzą wnętrzu gustownej, nieco tajemniczej aury, szczególnie Niezłomny Fiolet oraz Zapach Prowansji. Odcienie Liliowa Magia oraz Kwiat Rozmarynu delikatnie wychłodzą aranżację, zaś wpadający w delikatny róż Kwitnący Migdałowiec nieznacznie ją ogrzeje, dzięki czemu stanie się bardziej przytulna. Projektanci zachwycają się zarówno odważnymi, niemal fluorescencyjnymi fioletowymi tonami, jak i odcieniami, które łączą w sobie refleksy fioletu i szarości.

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...