Salon ze ścianami w kolorze słomy

Poczuj magię natury w swoim domu z Kolorem Roku 2023 Dulux

Promienny i optymistyczny Kolor Roku 2023 Dulux, Cudowny Beż, sprawia, że we własnym domu mamy przyjemne poczucie harmonii z przyrodą. Dowiedz się, w jaki sposób wybieramy Kolor Roku i jak łączyć go z modnymi odcieniami, aby odmienić każde pomieszczenie…

Chcąc mieć pewność, że wybierzemy Kolor Roku, który będzie pasował do ducha czasów, przeprowadzamy zakrojone na szeroką skalę badania. Każdego roku organizujemy prognozę trendów i prosimy panel międzynarodowych ekspertów w dziedzinie projektowania o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, co będzie miało wpływ na nasz sposób życia w ciągu najbliższych kilku lat. Rozumiejąc, dokąd zmierza świat, możemy znaleźć kolor, który pasuje do nastroju chwili.

W tym roku, kiedy świat przyrody był głównym tematem prognozowania trendów, rozmawialiśmy o tym, jak przyroda nas wspiera i inspiruje na różne sposoby. Nasze rozmowy doprowadziły nas do motywu Koloru Roku 2023 Dulux: nasiona cudu – zwrot, który obrazuje przeobrażającą moc przyrody i sam Kolor Roku 2023. Cudowny Beż to promienny, naturalny odcień, który pozwala nam żyć w harmonii z przyrodą i wnosi poczucie magii natury do naszych domów. Na tej podstawie stworzyliśmy cztery łatwe w użyciu palety kolorów: Kolory Natchnienia, Kolory Energii, Kolory Naturalne i Kolory Rytmu. Każdy opowiada w inny sposób o tym, jak inspiruje nas natura.

Spraw, aby kuchnia była delikatna

 

Harmonia z naturą sprawia, że czujemy się lepiej, a kojące leśne odcienie w naszej palecie Kolory Natchnienia mogą stworzyć atmosferę zakorzenienia i opieki. To połączenie nietypowej zieleni z Cudownym Beżem wnosi ciepło i delikatność do kuchni.

Więcej pomysłów i inspiracji na wykorzystanie kolorów Kolory Natchnienia znajdziesz tutaj.

Które kolory?

60YY 33/130 G3.12.56
50YY 49/191 G0.16.68 Cudowny Beż

Kuchnia ze ścianą w dwóch odcieniach

Stwórz radosną, rodzinną przestrzeń  

 

Żywe odcienie z naszej palety Kolory Energii nawiązują do bioróżnorodności pola dzikich kwiatów. Dodają one odrobinę jasnego koloru do ściany pomalowanej w Kolorze Roku 2023, Cudowny Beż, tworząc radosną, rodzinną przestrzeń, która jest zabawna i orzeźwiająca.

Więcej pomysłów i inspiracji na wykorzystanie kolorów Kolory Energii znajdziesz tutaj.

Które kolory?

50YY 49/191 G0.16.68 Cudowny Beż
90RR 28/245 B1.18.51
70YR 27/404 D6.38.51

Pokój ze ścianami w prążki i koniem na biegunach

Stwórz przytulną sypialnię

 

Przypominająca nam o bogactwie otaczających nas naturalnych materiałów paleta Kolory Naturalne jest ciepła i urzekająca. Delikatny brąz w połączeniu z Kolorem Roku 2023 Dulux, Cudownym Beżem, tworzy komfortową i przytulną przestrzeń w sypialni.

Więcej pomysłów i inspiracji na wykorzystanie kolorów Kolory Naturalne znajdziesz tutaj.

Które kolory?

10YY 30/106 E7.10.53 Moc Ziemi
50YY 49/191 G0.16.68 Cudowny Beż

Sypialnia o ścianach w delikatnych brązowych i złocistożółtych kolorach

Przywróć równowagę w pokoju dziecięcym

 

Nasza paleta Kolory Rytmu jest podporządkowana zapewnieniu równowagi w domu. Jej dwa odcienie wnoszą powiew jasnego błękitu z Cudownym Beżem, tworząc efekt, który jest zabawny, ale nie przytłaczający — idealny do pokoju dziecięcego.

Więcej pomysłów i inspiracji na wykorzystanie palety Kolory Rytmu znajdziesz tutaj.

Które kolory?

14BB 55/113 T0.10.70 Inspirujący Błękit
50YY 49/191 G0.16.68 Cudowny Beż

Pokój dziecięcy z łóżeczkiem i ścianą w prążki
Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...