Salon w planie otwartym w kolorach różowym i niebieskim
Stwórz kojące zestawienie kolorów

Stwórz kojące zestawienie z Kolorem Roku Dulux

Subtelna, inspirująca i radosna paleta do pracowni tworzy przestrzeń, w której możesz naładować baterie, poczuć inspirację i uciec od codzienności. Jej odcienie bladego różu, czerwieni i pomarańczy idealnie współgrają ze świeżością Koloru Roku 2022 Dulux, Inspirujący Błękit™.

Kreatywność może być energetyzująca, pocieszająca i pełna radości, a wszyscy potrzebujemy przestrzeni, w której możemy poczuć inspirację do słuchania muzyki, czytania książek, marzeń. Paleta do pracowni może stworzyć niezwykle kojące tło dzięki delikatnym pastelowym kolorom: ciepłe odcienie, które idealnie współgrają z chłodnymi, świeżymi tonami Koloru Roku Inspirujący Błękit™.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się pomalować ścianę dekoracyjną, czy poeksperymentować z jedną z kreatywnych technik malowania, są to kolory, które po prostu dobrze ze sobą wyglądają i mogą odświeżyć każdą przestrzeń w domu — od największego salonu po najmniejszy kącik. 

Zapoznaj się z naszymi pomysłami na łączenie kolorów z palety do pracowni w całym domu i zainspiruj się…

1. Strefa wypoczynkowa

Niebieska ściana dekoracyjna i sufit w salonie oraz beżowe ściany

Zamiast malować ścianę od jednego końca do drugiego można użyć szerokiego fragmentu ściany w celu wizualnego oznaczenia mebli. Tutaj pas Inspirujący Błękit™, Koloru Roku 2022 Dulux, ciągnie się na suficie, aby uzyskać wygląd bezkresnego koloru dającego poczucie nowoczesności i świeżości. Dzięki pokryciu pozostałych ścian naturalnym i neutralnym kolorem tworzy to rozjaśniony, dający poczucie przestronności i inspirujący wygląd. 

Które kolory?

G0.10.75
Inspirujący Błękit™ T0.10.70

2. Stwórz sypialnię, w której możesz się zaszyć

Sypialnia w pastelowych kolorach z kołem namalowanym na ścianie

Miękkie, kojące i trochę glamour, kolory z palety do pracowni doskonale sprawdzają się w sypialni. Stwórz kącik na książki lub miejsce, w którym można zrelaksować się pod koniec dnia, dzieląc jednolitą ścianę za pomocą namalowanego koła w innym uzupełniającym tonie. Jasnoróżowy i liliowy, otoczone zwiewnymi odcieniami Inspirujący Błękit™, tworzą delikatny wygląd, który jest jednocześnie wyrafinowany i relaksujący. 

Które kolory?

WN.02.77
Inspirujący Błękit™ T0.10.70
ZN.02.73

3. Dodaj ciepło do przedpokoju

Ciemnoróżowe ściany widoczna zza stołu i krzeseł

Korzystanie z kolorów z palety do pracowni i Koloru Roku 2022 Dulux, Inspirujący Błękit™ charakteryzuje duża elastyczność, ponieważ świetnie ze sobą współgrają. Na dużej przestrzeni dodaj ciepła dzięki odcieniowi głębokiego różu i bladej linii podziału. Zastanów się nad całą przestrzenią, a nie tylko jednym pokojem. Dodanie detali w tym samym kolorze w sąsiadującym obszarze nada spójności. 

Które kolory?

W9.03.68
Inspirujący Błękit™ T0.10.70
C4.30.49

4. Podkreśl swój styl dzięki farbie

Ściany w wielu kolorach z tyłu otwartych półek w przestrzeni mieszkalnej

Czy jest lepszy sposób na dodanie koloru i charakteru Twojemu domowi niż mozaika kolorów z tyłu otwartych półek? Dopasowane odcienie z palety do pracowni idealnie nadają się na żywe, inspirujące i pomysłowe tło. Po prostu mieszaj i dopasowuj bloki kolorów w wybranych ulubionych odcieniach z palety do pracowni obok jasnego i nadającego przestronności Inspirujący Błękit™

Które kolory?

WN.02.77
B7.10.59
ZN.02.73
G0.10.75
Inspirujący Błękit™ T0.10.70
C4.30.49

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...