Energetyczne wnętrze z Kolorem Roku 2018 Dulux

Odkryj proste kombinacje kolorów, które w połączeniu z Kolorem roku 2018 Dulux wprowadzą energię do Twojego domu

Dulux Kolor Roku 2018 to łagodny, miękki Różowy a brąz. Nie oznacza to jednak, że przyniesie Ci tylko i wyłącznie spokój! Skombinuj ze sobą rześkie żółte odcienie i smakowite zielone tonacje, aby ożywić wnętrze i podbić ciepłe refleksy Koloru Roku. Dzięki temu odkryjesz na nowo doskonale znane Ci przestrzenie, miejsca i pomieszczenia.

Pomysły na pokój dziecięcy

Kolorowe plamy w sypialni dzieci
Kolorowe plamy w sypialni dzieci

Oto prawdziwie motywujący pomysł na aranżację dziecięcego pokoju – kontrastowe kolory ożywają tu dzięki zestawieniu z neutralnym tłem. Postaw na interesujące, niespodziewane akcenty pod postacią kolorowych elementów w kształcie kamyków (zamiast idealnie okrągłych kropek). W prosty sposób stworzysz radosny, a przy tym nowoczesny dziecięcy pokój.

To świetna zabawa: Sprawdź, jak namalować na ścianie owalny kształt

Które farby?
Różowy a brąz
F3.20.67
H1.11.70
Złoty pieprz
Niezłe ziółko

Tętniący życiem salom

Zielony salon z owalem
Zielony salon z owalem

Odważnie dobieraj kolory – przecież to takie proste! Połącz ze sobą jasne i lekkie zielenie na najbardziej wyeksponowanej ścianie – dzięki temu stworzysz pełną energii kompozycję, dodatkowo podkreśloną przez Różowy a brąz. Kropką nad „i” tej aranżacji będą detale z naturalnego drewna i metalu.

Które farby?
Różowy a brąz
G5.19.40
M4.28.19

Jasna, pełna światła sypialnia

Ściana sypialni z namalowanym owalem
Ściana sypialni z namalowanym owalem

Odpowiednio dobrany kolorystyczny akcent jest w stanie dodać odrobinę energii nawet najbardziej stonowanej i neutralnej sypialni. W tej nowoczesnej aranżacji pełne życia zielenie zostały od siebie oddzielone nutą Różowego a brąz. To świetna metoda, aby całkowicie zmienić charakter Twojej sypialni.

Które farby?
Różowy a brąz
H1.11.70

Zainspirowaliśmy Cię? Wypróbuj nowy kolor w swoim salonie już teraz z pomocą aplikacji Dulux Visualizer.