Wszystko, co chcesz wiedzieć o Kolorze Roku 2021 Dulux

Ciepły, neutralny i inspirowany naturą Kolor Roku 2021 Dulux - Moc Ziemi stanowi idealne tło w każdym pomieszczeniu. Dowiedz się, dlaczego jest to kolor odzwierciedlający aktualny moment naszych czasów i jak można go ciekawie połączyć z innymi odcieniami, aby zmienić Twój dom…

Każdego roku nasi specjaliści wraz z zespołem najlepszych międzynarodowych projektantów wnętrz omawiają trendy, które będą wpływały na wszystkie aspekty naszego życia. Na tej podstawie wybierany jest jeden kluczowy kolor, który odzwierciedla nastrój danego momentu w czasie – barwę, która będzie określać charakter domów na całym świecie w nadchodzącym roku.

Z prognozy trendów na rok 2021 wynika, że wszyscy przewartościowujemy to, co jest w naszym życiu naprawdę ważne. Znajdziemy nowy, pozytywny kierunek rozwoju poprzez wiarę w siebie, współpracę, budowanie i planowanie przyszłości. Wprowadzanie zmian wymaga odwagi, a nasze domy mogą dać nam solidne oparci i pole do rozwoju naszej kreatywności. 

Kolorem Roku 2021 Dulux jest Moc Ziemi – ciepły, naturalny i neutralny odcień, który zapewnia solidny fundament i uniwersalne tło dla innych kolorów. Jak zastosować go do przekształcenia domu? Stworzyliśmy cztery proste palety kolorów skupione wokół naszego Koloru Roku, które pozwolą Ci wyrazić siebie i dodadzą odwagi, by zrobić pierwszy krok…

  1. Połącz Kolor Roku 2021 z ponadczasowymi barwami, by stworzyć zrównoważone tło dla relaksu
Dulux_CF21_Kolor_Roku_Ponadczasowe_kolory_globalne_1
Drewniany stół na tle ściany w Kolorze Roku

Stwórz relaksującą i nieformalną jadalnię, łącząc Moc Ziemi z paletą kolorów ponadczasowych, które utworzą idealne tło do każdego wystroju – tradycyjnego lub nowoczesnego; idealnie współgrając z rękodziełem i materiałami naturalnymi. 

Które kolory?

E7.10.53

E4.22.49

2. Połącz ciepłe odcienie czerwieni i różu z Kolorem Roku 2021 w oryginalnej sypialni 

Dulux_CF21_Kolor_2021_Wyraziste_kolory_globalne_2
Łóżko z poduszką w kwiaty na ciemnoróżowej ścianie

Odważnie i oryginalnie łącz Kolor Roku 2021 Moc Ziemi z wyrazistymi różami i czerwieniami z naszej ekspresyjnej palety kolorów. Te połączenia świetnie współgrają z nowoczesnymi meblami, wzorami graficznymi i jasnymi drewnianymi podłogami.

Które kolory?

E7.10.53
A5.33.39
B8.38.44
C5.39.34

3. Łącz Kolor Roku 2021 ze stonowanymi, naturalnymi odcieniami, by stworzyć nieformalne domowe biuro zachęcające do pracy

Dulux_CF21_Kolor_2021_Spr._kolory_globalne_3
Półki koloru gliny, drewniane krzesło i metalowa lampa

Połącz Moc Ziemi z naszą paletą bezpiecznych kolorów, aby uzyskać ciepłe i przyjemne wnętrze. Subtelne i eleganckie odcienie pasują do dodatków oraz mebli w stylu vintage i elementów np. z miedzi czy złota.

Które kolory?

E7.10.53
EN.01.81
E0.04 67
F1.04.56

4. Połącz się z naturą, dzięki naszym trendom kolorystycznym na rok 2021

Dulux_CF21_Kolor_2021_Kolory_ziemi_globalne_4
Szafka z drewna, niebieska ściana z zielonym kołem

Wpuść przyrodę do środka dzięki naszym barwom Ziemi w odcieniach niebieskiego i zieleni równoważonych Kolorem Roku 2021 Dulux Moc Ziemi. Te kolory świetnie łączą się z naturalnym drewnem, starymi meblami po renowacji, ceramiką i roślinami.

Które kolory?

E7.10.53
S2.18.28
T1.23.25

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...