Dulux-przyszłość-kolorow-Kolor-Roku-2019-miejsce-do-rozmyslania-salon-inspiracja-Polska-01
Kojąca paleta kolorów w salonie

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Dulux Kolorze Roku 2019

Odkryj, co kryje w sobie Spiced Honey, Dulux Kolor Roku 2019, i sprawdź, jak może odmienić atmosferę panującą w Twoim domu

Każdego roku eksperci z naszego Global Aesthetic Center oraz światowej sławy projektanci i architekci dyskutują o nowych, globalnych trendach. Następnie pracują nad przełożeniem wspólnie wypracowanych wniosków na kolorystyczny klucz, którym będziemy się posługiwać, kreując wnętrza naszych domów. Pozwoliło to na stworzenie czterech, pięknych palet o różnym charakterze i stylu, w których każdy z nas odnajdzie coś dla siebie. Dulux Kolorem Roku 2019 jest Spiced Honey. Wybór tej ciepłej, bursztynowej tonacji nie by przypadkowy – perfekcyjnie odzwierciedla pozytywny, optymistyczny nastrój oraz potrzebę wypełnienia domu światłem, dosłownie i metaforycznie. Stąd nazwa wiodącego trendu, czyli „Let the Light in”.

Kolory użyte w aranżacji

Prawdziwie wszechstronna tonacja

Dulux-przyszlosc-kolorow-Kolor-Koku-2019-miejsce-do-rozmyslania-kuchnia-inspiracja-polska-46
Błoga kuchnia

Spiced Honey jest niezwykle wszechstronny. Można go zestawiać z przeróżnymi odcieniami, tworząc odmienne aranżacje, zależnie od docelowego nastroju wnętrza – od kojącego i relaksującego po przytulny czy energetyczny. W tym przypadku Spiced Honey wnosi do nowoczesnej kuchni swoiście pojmowaną elegancję.

Kolory użyte w aranżacji

Stwórz idealny nastrój

Dulux-przyszlosc-kolorow-Kolor-Roku-2019-miejsce-do-rozmyslania-salon-inspiracja-polska-31
Pomysł na kojący salon

Dzięki swoim eleganckim, złotym refleksom Spiced Honey zmienia definicję słowa „ciepło”. I jednocześnie wprowadza je do każdego pomieszczenia i każdego wnętrza. Dulux Kolor Roku 2019 szybko znajduje nić porozumienia z innymi tonacjami, od ziemistych, neutralnych odcieni po pełne mocy jasne kolory, budując unikatowy styl każdego pokoju.

Kolory użyte w aranżacji

Uzupełnij aranżację kolorami

Dulux-przyszlosc-kolorow-Kolor-Roku-2019-miejsce-do-rozmyslania-sypialnia-inspiracja-polska-36
Kojąca paleta kolorów w sypialni

Spiced Honey w zestawieniu z delikatnymi pastelami tworzy spokojną przestrzeń, w połączeniu z bogatymi czerwieniami i błękitami w cyraneczkowym wydaniu wnętrze dedykowane odpoczynkowi i relaksowi, z kolei obok żywych, jasnych tonacji – energetyczne otoczenie. Tu jego złote refleksy uzupełniliśmy o wyciszone szarości, aby wypracować wyluzowaną aranżację w stylu chic.

Kolory użyte w aranżacji

Zobacz, jak Spiced Honey i paleta Dulux Koloru Roku 2019 są w stanie odmienić wnętrze Twojego domu. Wypróbuj aplikację Dulux Visualizer 

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...