Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Kolorze Roku 2018 Dulux

Dowiedz się, w jaki sposób Kolor roku 2018 Dulux — Różowy a brąz — może sprawić, że każde pomieszczenie w Twoim domu będzie ciepłe i atrakcyjne.

Różowy a brąz, nowy Kolor Roku 2018 Dulux, pomoże Ci odbudować nić porozumienia z kojącymi, relaksującymi tonacjami zakorzenionymi w świecie przyrody. Jeden kolor farby stanie się doskonałą bazą dla kolorystycznych kombinacji, dzięki czemu z łatwością wypracujesz pożądany nastrój oraz atmosferę we wnętrzu.

Inspiracja zamknięta w kolorze

Pomysły na neutralny salon
Pomysły na neutralny salon

O nominacji odcienia Różowy a brąz na Dulux Kolor Roku 2018 zadecydowali eksperci z naszego Global Aesthetic Centre. Wspólnie z designerami i specjalistami zajmującymi się analizą trendów społecznych sprecyzowali, jaki nastrój podyktuje kolejne miesiące. Okazuje się, że wnętrze domu w jeszcze większym stopniu powinno dawać spokój i ukojenie. Różowy a brąz odgrywa tu ogromną rolę. W zależności od tego, z jakimi odcieniami zostanie zestawiony, może zapewniać komfort, odprężać lub wręcz przeciwnie – przywracać energię.

Które farby?
Różowy a brąz
Różany na test
D2.11.43
B1.08.37

Kolor to serce wnętrza

Ciepła i przyjemna kuchnia
Przyjemna kuchnia

Dzięki ciepłym, różowym refleksom odcienia Różowy a brąz wnętrze staje się jeszcze bardziej przytulne i gościnne. To kolor bardzo uniwersalny, co oznacza, że możesz wykorzystać go w wielu kolorystycznych kombinacjach – w duecie z soczystymi zieleniami lub chłodnymi błękitami – aby wykreować aranżację perfekcyjnie odpowiadającą na Twoje potrzeby.

Które farby?
Różowy a brąz
Szary denim

Z kolorami w duecie

Wzbogacające kolory w sypialni
Wzbogacające kolory w sypialni

Aby uzyskać bogatą, wielopoziomową kompozycję, wystarczy zestawić Różowy a brąz z ziemistymi tonacjami. Przełam ciepło i harmonijność tego zestawienia, dodając akcenty w kolorze atramentu oraz doprawiając je odrobiną elegancji. Lub wręcz przeciwnie: połącz odcień z subtelniejszymi kolorami, aby wypracować eteryczną, ale wciąż ciepłą aranżację.

Które farby?
Różowy a brąz
Granat pierwsza klasa
YN.02.45
Wyborny lukier

Użyj aplikacji Dulux Visualizer, aby zobaczyć, jak Kolor roku 2018 Dulux może zmienić Twój dom.