Odkryj nowoczesne kompozycje z Kolorem Roku 2018 Dulux

Proste sposoby na dobre samopoczucie w domu i łączność z naturą, w których kolor roku Dulux gra główną rolę

Połącz subtelny Różowy a brąz – Kolor Roku 2018 Roku – z uniwersalnymi, nawiązującymi do natury błękitami i zieleniami. Dzięki temu stworzysz aranżację, która sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od okazji czy też wieku domowników.

Kolory we wspólnej kuchni

Biało-niebieska kuchnia
Biało-niebieska kuchnia

Miękkie, łagodne tony błękitu, a tuż obok paleta pełna pochodnych bieli, zwieńczeniem której jest Różowy a brąz? Absolutnie tak! Taka ocieplająca kompozycja niewątpliwie przykuwa wzrok. To najprostsza recepta na ogrzanie chłodniejszych pomieszczeń. Aby osiągnąć nowoczesny, nienachalny wygląd, nie zapomnij o naturalnym drewnie.

Które farby?
Różowy a brąz
S2.13.39
Szary denim

Pokój, który zmienia się wraz z dzieckiem

Paski w sypialni dzieci
Paski w sypialni dzieci

Czy Twoje dzieciaki mieszkają w jednym pokoju? Spraw, aby uczyły się dzielić z rodzeństwem – zacznij od kreatywnego podzielenia przestrzeni. Wizualnie połącz dwa łóżka za pomocą grubych poziomych pasów. W tej aranżacji bazowaliśmy na odcieniu błękitu, kremu o żółtych refleksach oraz koloru Różowy a brąz – stworzyliśmy chłodne, ale jednocześnie radosne wnętrze, świetne dla dzieci w różnym wieku, zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Mocnym punktem aranżacji jest obramowanie okna w odcieniu Różowy a brąz.

Wskazówka eksperta: Dzięki poziomym, kolorowym pasom pokój będzie wydawał się przestronniejszy, z kolei paski pionowe wizualnie podwyższą pomieszczenie.

Które farby?
Różowy a brąz
Solidny szary beż
Mgła absolutna

Dwukolorowe zacisze

Podział ścian w sypialni
Podział ścian w sypialni

Ściana w dwóch kolorach stanie się przyciągającym uwagę tłem – taki efekt jest łatwy do uzyskania, a przy tym rześki i świeży dzięki nawiązującym do przyrody odcieniom. Ciemniejsza tonacja zda egzamin najlepiej, jeśli zaplanujesz ją na dolnym odcinku ściany. Aby nadać kompozycji indywidualnego sznytu, użyj koloru Różowy a brąz do podkreślenia szczegółów, jak chociażby obramowanie okien.

Które farby?
Różowy a brąz
Niewzruszona szarość

Tu znajdziesz prostą instrukcję malowania ścian dwoma odcieniami:

Podobają Ci się ściany w dwóch odcieniach? Pomaluj je samodzielnie, korzystając z naszej szczegółowej instrukcji wykonania efektu dwóch odcieni SPRAWDŹ