Efektowna garderoba w różowym wydaniu

Uzyskaj wrażenie luksusu dzięki wykorzystaniu czerwieni z domieszką różowego i głębokiego odcienia morwowego.

Nie musi być wyszukana, wystarczy odrobina kreatywności. Aranżacja garderoby powinna być funkcjonalna, ale także bezpośrednio nawiązywać do pomieszczenia, do którego przylega. Jeśli jest to sypialnia damy, sprawdzą się - ponadczasowe, nawiązujące do ludwikowskich, buduarowych tradycji – róże. W przypadku sypialni dżentelmena warto postawić na surowość, prostotę – taki charakter pomieszczenia z kolei doskonale uwydatnią błękity.

Jak urządzić garderobę?

Nierzadko zlokalizowana obok sypialni, stanowić może jej dopełnienie lub przedłużenie. Bez względu na ilość miejsca, którym dysponujemy, należy pamiętać, że garderoba powinna łączyć się z resztą pomieszczania. Aranżacyjnie i kolorystycznie, dlatego pytanie, jak urządzić garderobę jest jak najbardziej na miejscu. Sprawdzonym sposobem jest utrzymanie wnętrza w monochromatycznych barwach. Jeśli jedno pomieszczenie płynnie przechodzi w drugie, warto je rozgraniczyć jedynie delikatnym obniżeniem tonu. Kiedy oba wnętrza są oddzielone np. drzwiami, możemy postawić na większe kontrasty. Ogniste barwy zostawić w sypialni, rozwagę i porządek umieścić w garderobie. Co sprawdzi się najlepiej? W niczym kobieca garderoba nie wygląda tak dobrze jak w różach. Szeroka paleta odcieni tegoż koloru pozwala na wydobycie z wnętrza tego, co najlepsze. Nie ma mowy o nudzie.

Aranżacje garderoby to przede wszystkim przestrzeń i światło. Tam, gdzie możliwe jest wykorzystanie światła dziennego, należy to zrobić. Odpowiednio zaplanowane oświetlenie punktowe pozwoli zapanować nad systemem przechowania („Kochanie, w której szufladzie są swetry, bo nie widzę?”), a także właściwie zestawić ze sobą konkretne stylizacje (trudno o właściwie dopasowanie ubrań, kiedy nie widać, jakiego koloru jest bluzka). W utrzymanym w ciemniejszych tonach wnętrzu warto postawić na rozświetlające dodatki. Tam witamy i często planujemy nowy dzień, aranżacja garderoby musi nas zatem nastrajać pozytywnie. Różowa szafa? Dokładnie tak, wszak nie ma nic bardziej optymistycznego!

Na takim tle biała szafa wyglądać będzie olśniewająco.

W garderobie nie trzeba, ale można bawić się dodatkami. Nie jest to pomieszczenie reprezentacyjne, cieszyć ma tylko nasze oko. Odpowiedź na pytanie „jak urządzić garderobę?” powinna trafiać wyłącznie w nasze gusta. Na tle ciemno-różowych czy wręcz wchodzących już w fiolet ścian doskonale wyglądać będzie biała szafa. Już na dzień dobry takie zestawienie pobudza, kieruje nasze myśli w kreatywnych kierunkach.

Aranżacja kobiecej garderoby

Obok sypialni: tam najczęściej umiejscowiona jest garderoba. Aranżacje sugerowane przez ekspertów wskazują jednak na praktyczną stronę zagospodarowania poddaszy. Pod skosami także możemy urządzić garderobę, ta niebanalna przestrzeń stanowi znakomite pole do popisu. Tutaj monochromatycznie znaczy nudno. Skontrastowanie intensywnie różowego koloru ścian z jasnymi skosami (np. Egoztyczne curry) wprowadzi do wnętrza pierwiastek kobiecego „ja”.

Różowy parawan też można nazwać kobiecą garderobą Liliowa Magia + Niebiańska Energia

Jeśli brakuje nam miejsca na dodatkowe pomieszczenie przeznaczone na garderobę, pomyślmy o wydzieleniu fragmentu sypialni. Można to zrobić za pomocą innego odcienia farby, można wykorzystać parawan. Tego typu rozwiązanie bardziej pasuje do pokoju dziewczyny niż kobiecej garderoby, ale przecież potrzeba jest matką wynalazku. Różowa zasłona stanowić będzie swoistą oazę pośród nowocześnie zaaranżowanych czterech ścian sypialni.

Lustereczko powiedz przecie, czyja garderoba jest najpiękniejsza w świecie? Zapach Prowansji

Myśląc „kobieca garderoba”, prawie każdy wyobrazi sobie ogromne lustro. Przecież trzeba mieć przy czym stroić piórka. Do intensywnych fioletów pasować będzie wielkie lustro w białej drewnianej ramie. Na tym tle doskonale wypadną wszystkie białe dodatki.

Aranżacja męskiej garderoby

Czy odzwierciedleniem chłopięcej męskości nie byłby kolor o jakże dźwięcznej nazwie: Bezbłędny Błękit

Jaka powinna być zaś męska garderoba? Aranżacje podkreślać powinny indywidualne cechy mężczyzny. Warto przy tym postawić na chłodniejszy, nieco dystyngowany klimat. Nie łudźmy się, panowie posiadają zdecydowanie mniej rzeczy niż panie. Oszczędna w formie, podkreślająca surowość charakteru, utrzymana w błękitach garderoba będzie ucieleśnieniem ideału. Dodatkowo skąpana w takich kolorach rano zadziała jak zimny prysznic: pobudzi umysł i ciało.

Od różowej, kobiecej garderoby, płynnie przeszliśmy w stronę dziewczęcych dodatków. Stąd było już tylko o krok od garderoby w męskim wydaniu. Cóż, dobór kolorów, faktur i materiałów, zarówno jeśli chodzi o ściany, jak i ubrania, jest znacznie bardziej uniwersalny niż mogłoby się wydawać.

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...