Turkusowa sypialnia w stylu glamour - turkusowe ściany czynią cuda

Jeżeli marzysz o przytulnej, modnej i eleganckiej sypialni w stylu glamour, postaw na ściany w kolorze ciepłego, głębokiego turkusu.

W jakim wnętrzu wypoczywa się najlepiej? Cichym – odpowiedzą jedni. Uporządkowanym – zakrzykną przeciwnicy chaosu. My zaś podpowiemy: eleganckim, wytwornym, w nieskazitelnym stylu. Wnętrza w stylu glamour uczą nas, aby otaczać się pięknymi kolorami i ekskluzywnym wzornictwem. Nietuzinkowe, nasycone barwy, starannie dobrane dodatki, szyk, a jednocześnie kameralność. Tak, sypialnia glamour to zdecydowanie jedna z naszych najlepszych, aranżacyjnych decyzji.

Sypialnia w stylu glamour

Czy istnieje bardziej elegancki kolor niż Królewski Niebieski

Sypialnia glamour wymaga obrania bardzo wyrazistego kierunku w aranżacji. Glamour to inaczej zręczne łączenie prostoty z ozdobnością, kompozycja wyważona i przemyślana. Jak uzyskać taki efekt? Postawmy na charakterystyczne elementy wyposażenia i dodatki. Jeśli łóżko, to z niepowtarzalną, kutą ramą, ewentualnie pikowanym zagłówkiem. Starannie dobieramy detale: lampę na zdobnej nóżce i z efektownym abażurem, kryształowy żyrandol, lustra, ramki, zwiewne firanki lub zasłony, połyskliwe narzuty. Inspirujemy się barokiem, odrobinę rokoko, miksujemy style, łączymy inspiracje.

Turkusowe ściany: głębia i szyk

Parę gustownych dodatków, jak zdobiony mebel, i jedna ze ścian w kolorze pięknego turkusu. To wystarczy!

Jakie kolory lubi sypialnia w stylu glamour? Naszym pierwszym skojarzeniem są głębokie fiolety, czerwienie, a nawet czernie. Tego rodzaju aranżacje dobrze czują się także przy granacie i – nade wszystko – turkusie. Kręcących się wokół tematyki glamour przyciąga intensywność barw. Turkus z pewnością ma w sobie głębię i magię, kojarzy się z przepychem i szlachetnymi kamieniami. Turkusowe ściany będą działać na nas uspokajająco i kojąco – to w końcu odcień niebieskiego. Po turkus (jak chociażby Turkusowy Klif) sięgnijmy więc bez obawy, jeśli pragniemy, aby wnętrze napełniało nas pozytywną życiową energią.

Turkusowe ściany ukołyszą nas i wyciszą, a turkusowa sypialnia zapewni nam intensywne, pełne barw sny. Możemy poprzestać na jednym z Kolorów Świata lub osiągnąć perfekcyjny, wymarzony odcień dzięki farbom z mieszalnika.

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...