Let's Colour Poland

Tegoroczna V edycja akcji Dulux Let’s Colour ruszyła wraz z początkiem kwietnia. Kolejne miasta będą mogły wziąć udział w przygodzie z kolorami, nie tylko na zewnątrz budynków, ale również w pomieszczeniach. O tym, które miasta wezmą udział w akcji decydują sami mieszkańcy poprzez głosowanie, które odbywa się na naszym profilu na Facebook’u.

Głosuj
Malowanie podczas projektu Dulux Let's Colour Polska

Czym jest projekt Dulux Let’s Colour

Dulux Let’s Colour jest globalną inicjatywą marki Dulux, której celem jest przekształcanie szarych przestrzeni w miejsca bardziej kolorowe. Poprzez akcję zachęcamy ludzi do wspólnego odmieniania rzeczywistości, w której żyją, za pomocą koloru. Wspólnie z mieszkańcami i artystami rozprzestrzeniamy kolor w miastach, zmieniając życie ludzi na lepsze i sprawiając, że czują się lepiej w miejscach, w których funkcjonują na co dzień. Naszym celem jest stworzenie światowego ruchu Dulux Let’s Colour, do którego każdy może dołączyć i zmieniać świat na piękniejszy.

Przykłady globalnych realizacji

Brazylia, Francja, Indie, RPA, Holandia, Turcja i Wielka Brytania to kraje, gdzie Dulux Let’s Colour zostawił już swój ślad. Mieszkańcy m.in. Paryża, Rio de Janeiro i Johannesburga zakasali rękawy, chwycili wałki i pędzle i przyłączyli się do nas, malując szkoły, ulice i place. Udało się nam zarazić ludzi entuzjazmem i dodać kroplę koloru do kawałka naszego globu. Do tej pory Let’s Colour odwiedziło setki miast na całym świecie i przekazało wolontariuszom ponad 600 000 litrów farby, aby mogli uczynić świat bardziej kolorowym. Dulux. Let’s Colour!

Dulux Let’s Colour w Polsce

Projekt Dulux Let’s Colour od 2011 roku jest realizowany również w Polsce. Do tej pory wspólnie z wolontariuszami odmieniliśmy wygląd Warszawy, Poznania, Jarosławia, Tomaszowa Mazowieckiego, Andrychowie, Wałbrzychu, Toruniu, Opola i wielu innych miast. Dodaliśmy kolorów między innymi przedszkolom, murom miejskim, halom sportowym oraz bulwarom. Relacje z akcji oraz to, jak się bawiliśmy, możecie obejrzeć na naszym kanale na Youtube.