Trend dekoratorski, który żywe wzory geometryczne zamyka w ramy, świetnie pasuje do każdego pomieszczenia.

Coraz częściej dostrzegamy atrakcyjność „ucieczki poza ramy”, pozwalającej nam odnaleźć się we współczesnym świecie. Agencje zajmujące się reklamą w mediach cyfrowych organizują warsztaty rękodzieła, doceniając możliwość stworzenia czegoś, co ma formę fizyczną, jest namacalne. Nie można jednak mówić o powrocie do dziczy i życiu offline, nie mając punktu odniesienia. Potrzebujemy granic, w których możemy żyć – nawet jeżeli postanowimy buntować się przeciwko nim. Wolność można zrozumieć jedynie w kontekście pewnych ram. Można wyrazić to inaczej: nie możesz rozbić formy, jeżeli jej nie masz.

Krata na ścianie, wzory uciekające z ramy subtelnie zaakcentują charakter każdego mieszkania.

Klub „Folk Circus” w Brooklynie w Nowym Jorku jest dowodem na to, jak ludzie żyjący nowocześnie i po miejsku tęsknią za kontrolowanym chaosem. Korzystanie z organicznych form w projektowaniu produktów jest kolejnym przykładem na to, jak może działać wyobraźnia, gdy nie jest związana czy ograniczona planami i granicami.

Dlatego właśnie kolory z tej palety są żywe i radosne, a jednocześnie powstrzymywane przez czarno-białe ramy.

Zobacz kolory z kolekcji Ramy i Ucieczka:

Dowiedz się więcej o trendach kolorystycznych 2016:

Kolorem roku 2016 został ogłoszony złoty odcień ochry.

Colour Futures 2016

Colour Futures 2016 - poznaj trendy kolorystyczne, które wyznaczą kierunek designu w 2016 roku. Dowiedz się, na jaki kolor pomalować mieszkanie w 2016!

Złocista ochra kolorem roku 2016. Poznaj  najnowsze trendy.

Kolor roku 2016

Kolor roku 2016 - złocista ochra - to kolor charakterystyczny dla nowoczesnego wzornictwa, doskonale pasujący do każdego wnętrza.

Atramentowy błękit i szarości to kolory modne w 2016 roku.

Słowa i obrazy

Połączenie atramentowego błękitu i grafitowego ołówka tworzy trend dekoratorski 2016 Słowa i Obrazy.