Przedpokój ze ścianami i sufitem pomalowanymi na delikatny róż

Jedno miejsce pracy i cztery różne aranżacje z Kolorem Roku 2024 Dulux

Kolor Roku Dulux – GLAMOUR PINK – oraz palety odcieni ułatwiają swobodne tworzenie najróżniejszych wariantów domowego biura 

Jako że coraz częściej pracujemy z domu, musimy stworzyć w nim przestrzeń do pracy, w której będziemy chcieli spędzać czas. Kolor Roku 2024 Dulux – GLAMOUR PINK – to idealny punkt wyjścia. Jako samodzielny kolor wprowadzi ciepło i delikatność do każdego domowego biura, ale może też posłużyć jako idealne tło dla wielu innych odcieni. 

Dobraliśmy do niego trzy palety odcieni – przytulną, harmonijną i beztroską, dzięki którym z łatwością stworzysz aranżacje, które pokochasz. Zobacz, jak inna paleta kolorów może całkowicie odmienić wnętrze...

Łagodna i optymistyczna

GLAMOUR PINK to nowoczesny, delikatny i uspokajający odcień, który stworzy we wnętrzu kojącą atmosferę i doskonale sprawdzi się jako kolor podstawowy. Jeśli chcesz, aby we wnętrzu dominował tylko jeden kolor, pomaluj nim ściany aż do sufitu, a osiągniesz efekt pełnego otulenia. 

Ciepły i ziemisty

Nasza paleta przytulnych kolorów stawia na ciepło. Połączenie GLAMOUR PINK i ziemistej terakoty sprawia, że przestrzeń do pracy mieszcząca się w korytarzu nabiera przytulności. 

Miejsce do pracy w przedpokoju pomalowane w odcieniach delikatnego różu i ciepłej terakoty.

Prostota i spokój

Nasza harmonijna paleta przełamuje GLAMOUR PINK świeżymi odcieniami inspirowanymi naturą, tworząc we wnętrzu kolorowy kontrast, który nie przytłacza. 

Przestrzeń robocza w przedpokoju z lewą ścianą oraz sufitem pomalowanymi na łagodny róż i pozostałymi ścianami pomalowanymi na zielono

Pomieszczenie pełne radości

Wymarzone odcienie z naszej beztroskiej palety kolorów połączone z kolorem GLAMOUR PINK pomagają stworzyć przestrzeń, która cieszy i dodaje energii. Ten dwukolorowy motyw tworzy subtelne i przyjazne tło dla domowego biura.

Miejsce do pracy w przedpokoju pomalowane z efektem ściany przedzielonej pasami delikatnego różu i bladej lilii
Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...