Retrieving data. Wait a few seconds and try to cut or copy again.

Stwórz wyjątkowe wnętrze z Kolorem Roku 2024 Dulux

W szaleńczym pędzie codzienności musimy zadbać, aby nasz dom był przestrzenią, w której czujemy się swobodnie. Dowiedz się, jak Kolor Roku 2024 Dulux i nasze trzy nowe palety mogą Ci pomóc stworzyć idealną przestrzeń dla siebie...

W zabieganym i skomplikowanym świecie stworzenie własnej wyjątkowej przestrzeni – miejsca, w którym czujemy się u siebie – jest ważniejsze niż kiedykolwiek. To wnioski z prognozowania trendów, w ramach którego znani na całym świecie eksperci w dziedzinie projektowania dzielili się swoimi przemyśleniami na temat tego, czego w najbliższych latach będziemy oczekiwać od naszych domów.

Rozmowy doprowadziły do tematu przewodniego Koloru Roku 2024 Dulux "Przestrzeń, w której czujesz się u siebie, a tym samym do odcienia GLAMOUR PINK. Jako uzupełnienie tego łagodnego i pozytywnego odcienia stworzyliśmy też trzy łatwe w użyciu palety kolorów – przytulną, harmonijną i beztroską. Każda z nich to inny pomysł na przestrzeń, w której poczujesz się u siebie.

Buduj na pozytywnym gruncie

GLAMOUR PINK to delikatny i optymistyczny kolor, który czerpie inspirację z subtelnego uroku wieczornych chmur. Ten ciepły odcień jest atrakcyjny sam w sobie, ale GLAMOUR PINK to także kolor, który doskonale komponuje się z innymi odcieniami. Ze względu na swój subtelny i wyrafinowany charakter przybiera on różne odcienie w różnym oświetleniu, wnosząc ciepło do przestrzeni z oknami wychodzącymi na północ i delikatność do bardziej nasłonecznionych pomieszczeń.

Wazony i kwiaty ustawione na półce na tle różowej ściany

Stwórz przytulne miejsce do pracy

Jeśli chcesz stworzyć przyjazną atmosferę we wszystkich wnętrzach, idealnym tłem będą kolory ziemi z naszej przytulnej palety kolorów. Kolory stonowanej pomarańczy i GLAMOUR PINK posłużyły tu do stworzenia kolorowej ściany z efektem przejścia, która otula pomieszczenie łagodnym ciepłem. Chcesz uzyskać taki efekt? Obejrzyj nasz film instruktażowy, który ilustruje cały proces krok po kroku [wstawić link do filmu instruktażowego].

Jadalnia ze ścianami w kolorze stonowanej pomarańczy i łagodnego różu z efektem przejścia.

Stwórz kuchnię emanującą spokojem

Z odpowiednimi kolorami nawet kuchnia, w której dużo się dzieje, będzie wypełniona spokojem. Paleta harmonijnych kolorów Dulux składa się z naturalnych zieleni i błękitów, które pomogą stworzyć odprężającą i spokojną przestrzeń. Dwa odcienie głębokiej zieleni nadają ton, a kolor GLAMOUR PINK urozmaica aranżację ciepłym akcentem.

Kuchnia z szafkami pomalowanymi na odcień leśnej zieleni. Ściany nad szafkami są pomalowane jaśniejszą, bardziej jaskrawą zielenią. Ściana obok jest pomalowana w odcieniach łagodnego różu.

Postaw na optymistyczną sypialnię

Połączenie czarujących odcieni liliowego i żółtego z beztroskiej palety tworzy przyjazne tło, które nie przytłacza. W tym wnętrzu zostały one zestawione z Kolorem Roku 2024 – GLAMOUR PINK – który dodaje przestrzeni sypialnej przytulnego ciepła.

Sypialnia pomalowana na delikatny róż z kontrastującą żółtą ścianą za łóżkiem.
Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...