Dulux Visualizer - aplikacja

Dulux Visualizer to rewolucyjne narzędzie, z pomocą którego pomalujesz wirtualnie ściany w Twoim pokoju używając tabletu lub smartfona.

Aplikacja jest wyjątkowo łatwa w obsłudze, a efekt zaskakujący - podgląd na żywo pokazuje ściany Twojego pokoju w wybranych przez Ciebie kolorach!

Visualization

Nowy Visualizer - nowe funkcjonalności aplikacji

Po pobraniu naszej darmowej aplikacji na swojego iPhone'a lub smartfona z systemem Android, zeskanuj nią dookoła całe pomieszczenie i skorzystaj z trybu na żywo albo zapisz zdjęcie lub film. Po prostu dotknij ekranu w miejscu, które chcesz pomalować i sprawdź, jak różne kolory będą prezentować się na ścianie.

Pobierz nowy Visualizer:

Pobierz na Android Pobierz na IOS

Dulux Visualizer – sprawdź zanim pomalujesz. Na żywo!

Dzięki naszej sprytnej technologii doboru kolorów możesz czerpać inspirację z otaczającego Cię świata. Możesz skanować kolory z poduszki na sofie lub ulubionego obrazu. Gdy tylko znajdziesz kolor, który Ci odpowiada, aplikacja natychmiast wyszuka najbardziej zbliżoną farbę i pokaże jak zmieni się Twój pokój. Masz nieskończenie wiele możliwości!

Odpowiedni kolor może zmienić nie tylko mieszkanie, ale również Twoje nastawienie do tego miejsca. Właśnie dlatego postaraliśmy się, żeby wybór koloru był łatwiejszy i sprawiał więcej radości – stworzyliśmy aplikację Dulux Visualizer.

Podziel się

Jeśli wybór jednego koloru sprawia Ci trudność, czemu by nie zapisać swoich pomysłów i spytać o opinię rodzinę lub znajomych? Teraz to szybkie i łatwe, a oni sami mogą wypróbować kilka opcji i przesłać Ci własne sugestie. Jeśli jednak wolisz zwrócić się do specjalisty, możesz przesłać swoje próbki projektantowi i poprosić o osobistą poradę.

Home screen

Pomaluj

Gdy już wybierzesz idealny kolor, Dulux Visualizer pomoże Ci zacząć remont. Za pomocą aplikacji znajdziesz sklep, więc Twoje projekty staną się rzeczywistością w mgnieniu oka.

W Dulux wierzymy, że kolory mogą wywoływać głębokie emocje. Dlatego ważne jest, żeby wybrane zestawienie kolorystyczne ścian dawało Ci satysfakcję i radość. To również doskonała okazja do zabawy!

Pobierz nową aplikację Dulux Visualizer i baw się barwami całego świata!

Pobierz na Android Pobierz na IOS

Zainspiruj się również:

Poznaj najnowsze trendy dzięki Karcie Kolorów Dulux 2016

Karta Kolorów Dulux 2016

Odkryj bogatą paletę kolorów Dulux, dzięki mobilnej karcie kolorów. Jeśli wolisz wersję papierową, wyślemy Ci ją gratis.