cf20_care_color_palette_kitchen

Sposoby na wykorzystanie naszych palet kolorystycznych 2020 z kolorem Miętowa Szarość w Twoim domu

Poznaj wszechstronność Miętowej Szarości i odkryj paletę kolorów pasującą do Twojego pokoju

cf20_care_color_palette_kitchen

W naszym coraz bardziej zabieganym i cyfrowym świecie pojawia się potrzeba poświęcenia sobie więcej uwagi oraz poszukiwania sensu. Nasz kolor wybrany na ten rok, Miętowa Szarość, daje poczucie spokoju i jasności i doskonale odzwierciedla ten nastrój.

Jest to piękny i uniwersalny odcień, a jego oddziaływanie zmienia się w zależności od tego, z jaką paletą go połączymy. Stworzyliśmy wokół Miętowej Szarości cztery wyjątkowe palety o nastrojach, które spodobają się każdemu. W tym przewodniku pokazujemy, jak możesz użyć koloru Miętowa Szarość w swoim domu i zdecydować, która paleta kolorystyczna najlepiej oddaje Twój styl…

Dom pełen troski: paleta kolorów do jasnej i przestronnej kuchni 

W tej kuchni połączenie łagodnych naturalnych kolorów z jasnymi pastelami tworzy relaksującą i przyjazną przestrzeń. Uzupełniają ją kolory takie jak Miętowa Szarość, kolor roku 2020, łagodny kremowy oraz nasz kolor roku 2019, Vintage Miodowy, które współgrają i razem tworzą przyjemną i spójną kolorystykę.

Taką niezobowiązującą aranżację ozdabiają bujne rośliny domowe i ręcznie wykonana ceramika.

Które kolory?

Dom pełen zabawy: energetyczny pokój dziecięcy z ożywczą paletą kolorystyczną

cf20_play_color_palette_kids_room
Pokój dziecięcy z ożywczą paletą kolorystyczną i dynamicznymi prążkami


Schemat kolorystyczny tej pełnej optymizmu sypialni urządzonej w stylu loftowym jest odważny i zabawny dzięki połączeniu słonecznej żółci na jednej ścianie oraz żółci z jasnoszarymi prążkami na sąsiedniej ścianie. Powstaje w ten sposób niekonwencjonalny efekt graficzny. Nasz kolor roku 2020, Miętowa Szarość, znalazł zastosowanie w formie grubego obramowania, które wyznacza obszar okna. Aranżację dopełniają meble pomalowane na biało, ciepłe elementy drewniane i niezobowiązujące, naturalne tkaniny.

Które kolory?

Dom do rozmyślania: skromny luksus w oszczędnej sypialni utrzymanej w uzupełniających się kolorach 

cf20_complementary_colors_bedroom
Sypialnia utrzymana w stylu skromnego luksusu w uzupełniających się kolorach


W tej pięknej nastrojowej sypialni wszystko zostało sprowadzone do spraw zasadniczych. Ściany i sufit zostały pomalowane na zachwycający, prawie czarny, tymczasem wnękę okienną rozświetla kolor roku 2020, Miętowa Szarość. Elegancki jasnoszary kolor zastosowany na drzwiach tworzy kolorystykę o ponadczasowym charakterze.

Ten prosty i pełen spokoju styl dopełniają minimalistyczne meble, przyjemne w dotyku narzuty i niezobowiązujące tkaniny.

Które kolory?

Dom pełen kreatywności: schemat kolorystyczny do salonu dla osób kreatywnych i ciekawych świata

cf20_creativity_color_scheme
Bogata i intensywna kolorystyka do przytulnego salonu


Ciepłe zestawienie kolorystyczne, w którym bogate i intensywne odcienie, takie jak burgund i leśna zieleń, są rozpraszane przez odcienie jaśniejsze, jak Miętowa Szarość — nasz kolor roku 2020 zastosowany na przylegających ścianach i we wnękach okiennych — który nabiera tutaj delikatnie uspokajającego charakteru.

Wspaniałe aksamity, kwieciste nadruki i oryginalne ozdoby w stylu vintage składają się na przestrzeń, która jest zarazem nastrojowa i przytulna.

Które kolory?

Potrzebujesz więcej inspiracji na aranżację salonu? Sprawdź te pomysły.

Fetching the data, plz wait..