cf20_color_of_2020_living_room

Wszystko, co musisz wiedzieć o kolorze roku 2020 Dulux

Poznaj inspirację dla koloru roku 2020 Dulux, którym jest Miętowa Szarość, i zobacz, jak może on odmieć nastrój w Twoim domu

cf20_color_of_2020_living_room

Rok 2020 otwiera kolejną dekadę. Zaczyna się coś nowego. W naszym coraz bardziej zabieganym i cyfrowym świecie pojawia się potrzeba odnalezienia sensu i życzliwości. Właśnie dlatego, nasi eksperci od kolorów stworzyli nowy, inspirujący odcień, który nazwaliśmy Miętowa Szarość.

Ten uniwersalny kolor na rok 2020 wydaje się zmieniać w zależności od odcieni, z którymi się go zestawia — zastosowany w ciepłej, neutralnej, miękkiej lub jasnej palecie za każdym razem będzie dawał inny efekt. Miętową Szarość można odnaleźć gdzieś pomiędzy zielenią, błękitem i szarością — co sprawia, że jest to idealny trend kolorystyczny na rok 2020.

Zobacz, na ile sposobów Miętowa Szarość, nasz kolor na rok 2020, może odmienić Twój dom…

Łagodne piaskowe odcienie w niezobowiązującym salonie z elementami koloru roku 2020

Miętowa Szarość, nasz wszechstronny kolor roku 2020, wydaje się subtelnie zmieniać barwę w zależności od odcieni, z którymi się go łączy. Na powyższym zdjęciu zastosowano go z odcieniem piaskowym, aby uzyskać relaksującą i kojącą przestrzeń, która sprzyja dobremu samopoczuciu oraz pozytywnym relacjom międzyludzkim. Tę lekką i przestronną aranżację dopełniają wygodne, przyjemne poduszki oraz narzuty, a także ciepłe elementy drewniane oraz poprawiające nastrój rośliny pokojowe.

Które kolory?

Jasne odcienie skontrastowane z czernią i bielą w modnej kuchni z dodatkiem koloru roku 2020 

cf20_color_of_the_year_2020_kitchen
Wielokolorowa kuchnia z Tranquil Dawn — kolorem roku 2020 Dulux


Aranżacja kuchni o chłodnym, pewnym siebie charakterze, w której czarne szafki, kontrastujące z nimi białe blaty oraz energetyczne żółte ściany wyróżniają się na tle spokojniejszego pasa w kolorze Miętowa Szarość. W tym połączeniu nasz uniwersalny kolor roku 2020 nabiera niekonwencyjnego pastelowego efektu, wnosząc do przestrzeni dodatkową głębię.

Dzięki kolorowym meblom oraz ciekawym akcesoriom w pomieszczeniu panuje optymistyczny nastrój pełen słońca.

Które kolory?

Spokojna sypialnia pełna harmonii z zastosowaniem koloru roku 2020
cf20_colour_of_the_year_2020_bedroom

Sypialnia będąca idealnym antidotum na nowoczesny styl życia pełen pośpiechu. Tutaj codzienność została w piękny sposób ograniczona do spraw zasadniczych. Ściany pomalowano w kolorze roku 2020, Miętowa Szarość, który w zestawieniu z jedną ścianą i sufitem pomalowanymi tą samą barwą nabiera wyciszającego minimalistycznego wyglądu, działając jak rama i baldachim łóżka.

Naturalne materiały, takie jak len, drewno i marmur, pozostawione w stanie surowym, tworzą przestrzeń idealną do odpoczynku i regeneracji. 

Które kolory?

Miętowa Szarość
CN.02.38
T3.04.12

Zaaranżuj przestrzeń mieszkalną pełną ciepła i ekspresji z wykorzystaniem trendów kolorystycznych na rok 2020

cf20_2020_color_trends_living_room
Zaaranżuj przestrzeń mieszkalną pełną ciepła i ekspresji z wykorzystaniem trendów kolorystycznych na rok 2020


W tym kreatywnym, pełnym ciepła salonie bogate i nasycone kolory, jak chociażby jasnozielony i niebieski, składają się na intensywny nastrój. Miętowa Szarość, nasz kolor roku 2020, przejmuje w tej palecie rolę elementu wprowadzającego spokój i tworzy kontrastujący blady odcień, który zapewnia całej aranżacji równowagę.

Ręcznie wykonane elementy wiklinowe w połączeniu z dmuchanym szkłem oraz kwiatowymi motywami sprawiają, że pomieszczenie to nawiązuje do przeszłości, ale w nowoczesnym stylu, tworząc jednocześnie przytulną i inspirującą atmosferę.

Które kolory?

Chcesz zastosować kilka kolorów dla uzyskania efektu przełamania? Sprawdź, jak w idealny sposób pomalować ścianę dwoma odcieniami.

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...