Odważ się: nowe sposoby na odrobinę natury we własnym domu

Użycie naturalnych odcieni i tekstur z nowoczesnymi kolorami może sprawić, że Twój dom będzie wyglądać świeżo i ciekawie.

Jest coś kojącego w delikatnych i subtelnych kolorach występujących w naturze. Piękne zielenie roślinności, czekoladowe brązy drewna i nastrojowe szarości kamienia. Aby unowocześnić te klasyczne odcienie, czasem wystarczy tylko dodać odważniejsze akcenty.

Zrób więc to co my i dodaj odrobinę dramatyzmu do swojego wystroju, zestawiając kontrastujące naturalne odcienie z odważniejszymi barwami. Najlepsze w efekcie jest to, co nieoczekiwane, więc nie bój się eksperymentować!

Pracuj z naturalnymi materiałami w swoim domu

Użyj kontrastowego zestawienia chłodnych i spokojnych kolorów natury z jaskrawymi i odważnymi barwami.
Zestaw naturalne materiały z odważnymi kolorami

Naturalne materiały, takie jak kamień i drewno, dobrze sprawdzą się, jeśli chcesz zaprosić naturę do swoich wnętrz. Jednak aby utrzymać ich nowoczesny charakter, zestaw ich chłodne i spokojne kolory z jaskrawymi i odważnymi odcieniami.

Możesz pomalować połowę jasnej, drewnianej ściany na elektryczny błękit, aby uzyskać połączenie wiejskiego i miejskiego charakteru. A może pomaluj kominek z naturalnego kamienia kolorami przypalonej pomarańczy i szmaragdowej zieleni? Uzupełnij wystrój nowoczesnymi meblami wykonanymi z naturalnych materiałów. W ten sposób uzyskasz eklektyczny, lecz elegancki efekt.

Meble i akcesoria wykonane z odnawialnych, naturalnych materiałów, takich jak drewno, korek i wełna stanowią doskonałe tło dla palety odważnych kolorów, a do tego są przyjazne dla środowiska.

Które farby?
Q1.31.49
D1.58.49

Zestaw klasykę z nowoczesnością

Przetnij czystą biel kuchni ostrym pasmem limetki
Kontrastujące kolory farb

Nie ma nic bardziej neutralnego niż kuchnia cała w bieli. Czysta i wyrazista stanowi puste płótno, na którym można wyeksponować przygotowywane jedzenie i podawane napoje. Jeśli jednak nie chcesz, aby kuchnia wyglądała zbyt zimno i poważnie, pomaluj blaty na jaskrawy i zaskakujący kolor, taki jak limetkowa zieleń. Plama takiego koloru przełamie pomieszczenie i połączy klasyczny biały wystrój z nowoczesnym stylem reprezentowanym przez zieleń.

Ważna porada: nasza trwała farba do kuchni zagwarantuje, że nowy kolor przetrwa próbę czasu, co oznacza mniejszy wpływ na środowisko, a dla Ciebie — mniej pracy.

Które farby?
H2.55.65

Naturalne meble

Czasem takie zestawienie nazywane jest tonalnym, ponieważ wiąże się z tworzeniem warstw różnych odcieni tego samego koloru.
Monochromatyczne zestawienie kolorów

W pełni wykorzystaj urok naturalnych mebli, stawiając je na tle ścian, które przyciągają uwagę swoją kolorystyką. Rustykalny, drewniany stół będzie wyglądał doskonale przed ścianą pomalowaną na bogaty, zielony kolor. To ukłon w stronę naturalnych korzeni i jednocześnie nowoczesnej stylistyki. Rośliny będą lepiej widoczne na tle ściany w paski podkreślającej całe spektrum zieleni albo na tle ściany podzielonej na dwa różne bloki kolorystyczne.

Ważna porada: użyj aplikacji Visualizer, aby pobawić się farbami i zobaczyć, jak kreatywnie zmienić ulubione naturalne przedmioty.

Które farby?
N7.31.40
K9.18.41
K9.60.43

Naturalne z naturalnym

Użyj dwóch naturalnych odcieni, aby stworzyć coś ekscytującego. Nowoczesny turkus i oliwkowa zieleń dadzą unikatowy, nowy efekt.
Zielone na zielonym

Połączenie dwóch naturalnych kolorów na nowe, ekscytujące sposoby jest proste. Stwórz spokojną przestrzeń do czytania, malując ściany na delikatny, oliwkowo-zielony kolor, ale dodając przy tym jaskrawsze, turkusowe obramowanie. Te dwa kolory współgrają ze sobą, ale również kontrastują. W ten sposób możesz wyraźnie spersonalizować swoją przestrzeń.

Ważna porada: uważnie dobrane kolory i przedmioty inspirowane naturą mogą mieć pozytywny wpływ na Ciebie i Twój dom. Możesz też pomóc w ochronie planety, wybierając nasze oparte na wodzie, bezzapachowe farby. Uzyskasz świeższą atmosferę w sposób lepszy dla środowiska naturalnego.

Które farby?
N8.51.30
H0.35.29

Jeśli po zakończeniu malowania zostało Ci trochę farby, użyj wyobraźni i spersonalizuj swoje wnętrze.

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...