Pastelowo niebieskie ściany i sufit sypialni
Malowanie ścian Kolorem Roku 2022 Dulux, Inspirujący Błękit™

Odśwież swój dom za pomocą Koloru Roku 2022 Dulux

Lekki i przestrzenny Kolor Roku 2022 Dulux Inspirujący Błękit™, wnosi powiew świeżości do każdego domu. Dowiedz się, w jaki sposób wybieramy Kolor Roku i jak łączyć go z modnymi odcieniami, aby rozjaśnić każde pomieszczenie…

Do pomocy przy wyborze Koloru Roku zapraszamy grupę międzynarodowych ekspertów w dziedzinie projektowania, którzy pomagają nam uchwycić nastrój chwili i podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, co wpływa na sposób życia. W tym roku ta dyskusja odbyła się zdalnie, a następnie zespół ekspertów ds. kolorów zabrał się do pracy nad wyborem odcienia, który odzwierciedliłby wyciągnięte wnioski na temat koloru, który będzie pasował do naszych domów przez najbliższe kilka lat. 

W ciągu ostatnich 18 miesięcy nasze życie wywróciło się do góry nogami, ale mieliśmy też czas, aby przemyśleć sposób życia i ponownie ocenić, co jest naprawdę ważne. Podczas prognozy trendów rozmawialiśmy o tym, jak zmieniła się rola domu, o tym, jak istotna jest natura w naszym życiu, jak kreatywność i sztuka przyniosły nam ukojenie i inspirację podczas lockdownu, a także jak ważne jest otwieranie się na nowe pomysły i opinie podczas tworzenia lepszego świata. 

Te dyskusje doprowadziły nas do tematu Koloru Roku 2022 Dulux— będącego powiewem świeżego powietrza — i do samego odcienia, który zawiera to, czego będziemy potrzebować w pomieszczeniach w 2022 roku. Inspirujący Błękit™ to jasny i dający wrażenie przestronności błękit; kolor, który jest żywy, optymistyczny i wnosi spokój. To odcień, który może otworzyć i ożywić nasze domy. Stworzyliśmy cztery łatwe w użyciu dopasowane palety kolorów, dzięki którym możesz w dowolny sposób odświeżyć swoją przestrzeń mieszkalną.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, tester z tegorocznym Kolorem Roku jest już dostępny w Sklepie z Testerami wraz z 37. Kolorami z najnowszej palety kolorystycznej. Tylko teraz możesz zakupić farby z najnowszej serii Colour Futures w 3 pojemnościach 0,9L, 2,18L oraz 9L w korzystnej cenie.

Szukasz inspiracji do modnego wystroju wnętrz w Twoim domu? Wspólnie z klubem zakupowym Westwing przygotowaliśmy dla Ciebie najnowsze pomysły na urządzenie każdego typu pomieszczenia. Dobierz kolory do ścian z palety Colour Futures 2022 i połącz je z modnymi meblami i dodatkami zaproponowanymi przez Zespół Ekspertów Westwing.

1. Połącz Kolor Roku 2022 Dulux z kolorami do biur, aby stworzyć tętniącą życiem przestrzeń, która sprawdza się w życiu, pracy, podczas relaksu i nie tylko

Pokój w planie otwartym w kolorach różowym, niebieskim i żółtym

Kiedy trzeba błyskawicznie zmienić salon w biuro czy salę lekcyjną, potrzebujemy elastycznej i wszechstronnej przestrzeni. Używana z Inspirujący Błękit™ wielokolorowa paleta do biur z kombinacją jasnych, pozytywnych tonów, pomoże stworzyć inspirujące tło dla każdej aktywności. 

Pomysły dotyczące wykorzystania kolorów do biur znajdziesz tutaj

Które kolory?

Inspirujący Błękit™ T0.10.70
F6.55.54
B6.05.73
F9.20.70

2. Wprowadź pozytywny wpływ natury do jadalni za pomocą świeżych zieleni i błękitów palety kolorów do stref relaksu

Niebiesko-zielona jadalnia z oknami wychodzącymi na każdą stronę

Dzięki jasnym, naturalnym tonom z palety do stref relaksu połączonych z Kolorem Roku 2022, Inspirujący Błękit™, łatwo wprowadzić do środka świeżość natury. Poza miastem te kolory mogą uzupełniać otoczenie; w przestrzeni miejskiej mogą pomóc nam poczuć kontakt z naturą. 

Pomysły dotyczące wykorzystania kolorów z palety do stref relaksu znajdziesz tutaj

Które kolory?

S9.03.81
Inspirujący Błękit™ T0.10.70
R1.10.65
Szary Denim S0.10.50

3. Wybierz delikatne, dające poczucie przestronności odcienie z palety do pracowni z Kolorem Roku 2022, Inspirujący Błękit™, w celu osiągnięcia spokojnej, wyciszającej przestrzeni

Biurko, krzesła i płótna na tle ściany pomalowanej w paski o neutralnym kolorze

Wszyscy potrzebujemy miejsca, gdzie możemy naładować baterie i poczuć inspirację oraz uciec od codzienności. Pomalowanie ścian kolorami z palety do pracowni może nadać pomieszczeniu komfortowy, kojący charakter, a jeśli zdecydujesz się na paski, stworzysz również przyciągający wzrok punkt centralny.

 Pomysły dotyczące wykorzystania kolorów z palety do pracowni znajdziesz tutaj

Które kolory?

Inspirujący Błękit™ T0.10.70
T4.04.66
Grafitowy Zmierzch ZN.02.56

4. Eksperymentuj z kolorami z palety do otwartych przestrzeni, aby stworzyć odświeżającą, otwartą i przyjazną przestrzeń

Niebieska sypialnia z brązowo-białą ścianą za łóżkiem

Chcemy, aby nasze domy były miejscem, w którym możemy czuć się bezpiecznie i chłonąć nowe idee. Połączenie delikatnych neutralnych i rozgrzewających tonów palety do otwartych przestrzeni może zapewnić idealnie puste płótno w każdym pomieszczeniu w domu. 

Pomysły dotyczące wykorzystania kolorów z palety do otwartych przestrzeni znajdziesz tutaj

Które kolory? 

Inspirujący Błękit™ T0.10.70
E4.06.35
Nieskazitelna Biel GN.01.89

Szukasz pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni za pomocą różnych kolorów? Znajdź inspirację w naszym poradniku.

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...