Odmień swoje wnętrza dzięki farbom Dulux Rapidry

Nowoczesna paleta kolorystyczna pozwoli nadać nowy wygląd otaczającym Cię przedmiotom. Idealna do malowania dekoracyjnych elementów w domu: półki, szafki, drzwi lub ramki.

Dulux Rapidry to najwyższej jakości, szybkoschnąca, wodna farba do drewna, metalu i PCV.

Jak odnowić stolik krok po kroku?

Piękny, rozkładany stół po babci czy może kilkuletni, ale nieco już sfatygowany mały stoliczek z popularnego marketu? Ława kawowa wypatrzona na targu staroci czy też stolik, który służył nam za jadalnię, miejsce nauki, pracy i rozrywki przez wszystkie lata studiów? Grzech byłoby je wyrzucać, prawda? W końcu kryją w sobie tyle historii i opowieści! A może kupiłeś nowy w IKEA ale nie pasuje do kanapy.

Malowanie półek krok po kroku

Nowoczesna aranżacja nie obejdzie się bez półek – tych wyjątkowo prostych i pełniących funkcje stricte praktyczne, ale i tych, które jednocześnie zdobią i zachwycają. Jednym z nieskomplikowanych w realizacji, a przy tym iście genialnych sposobów na półki we wnętrzu jest ich pomalowanie na interesujący, odważny kolor.

Malowanie okien drewnianych krok po kroku

Drewno wybieramy przede wszystkim z uwagi na jego długowieczność. To materiał, który pięknie się starzeje, a wraz z wiekiem jedynie nabiera szlachetności i wyrazu. Poza tym można wielokrotnie poddawać je renowacji, odnawiać i dokonywać napraw. A także zmieniać jego kolor! Nic dziwnego, że tak chętnie sięgamy po okna drewniane, mimo ich wyższej ceny. Eksperci Dulux podpowiadają, jak oraz czym pomalować drewniane okna, aby cieszyć się ich eleganckim wyglądem przez długie lata.

Malowanie drzwi wewnętrznych krok po kroku

Malowanie drzwi wewnętrznych powinno być traktowane jako jeden z nieodłącznych etapów remontu. Zamiast dostosowywać kolorystykę wnętrza do odcieni skrzydła i ościeżnicy pomyślmy o kompleksowej zmianie! Tłumaczymy, jak pomalować drzwi wewnętrzne, aby osiągnąć doskonały, trwały efekt.

Renowacja starego krzesła krok po kroku

Refreshing starych mebli to nowy trend, który z szacunkiem oddaje hołd designowi lat 60 i 70. Wyrzucanie starych komód, stołów czy krzeseł jest już passé! Renowacja mebli w domu jest prosta. Przeczytaj, jak odnowić krzesło i wprowadzić kolor do wnętrza.

Sposób na ramki? Farba! Malowanie ramek krok po kroku

Farba to najlepszy sposób na wprowadzenie dużej zmiany niewielkim kosztem i małym nakładem prac. Różnokolorowe, drewniane ramki, które niekoniecznie do siebie pasują, stworzą dzięki niej przemyślaną, wyrazistą kompozycję na ścianie. Przeczytaj, jak pomalować ramki, aby zdecydowanie odświeżyć aranżację. Przedstawiamy malowanie ramek krok po kroku.

Malowanie komody drewnianej krok po kroku

Odświeżenia wymagają nie tylko ściany, ale i meble! Wymiana sprzętów to w końcu tylko jeden z możliwych wariantów. Sprawdź, jak przeprowadzić malowanie komody krok po kroku, aby dopiąć odmienioną aranżację na ostatni guzik.

Malowanie drzwi wejściowych krok po kroku

Planujesz remont mieszkania i chcesz mieć wszystko odświeżone? A może po prostu nie możesz już patrzeć na swoje drzwi, bo okleina drewnopodobna wybrana przez dewelopera nie pasuje w ogóle do stylu mieszkania. Ten tekst jest właśnie dla Ciebie. Oto jak podjąć się  renowacji drzwi zewnętrznych! Malowanie drzwi wejściowych pozwoli na wypracowanie konsekwentnej, przemyślanej aranżacji – dopiętej na ostatni guzik.

Malowanie kaloryfera krok po kroku

Może i nadal działa, ale zupełnie nie zachwyca. Niby niczego mu nie brakuje, ale ten pożółkły kolor, który stanowi już tylko nikłe wspomnienie bieli… Jeśli wygląd grzejnika budzi zastrzeżenia, zaplanujmy jego renowację. Eksperci Dulux podpowiadają, jak i czym pomalować kaloryfer.